точка духовной кристаллизации украинского общества

“Мир прост. Все сложности в голове”. Станислав Овчаренко

  • 

Березовский - украинским олигархам:”Включите ваш звериный инстинкт”! Поддержите Ющенко!

"Проукраинские" Березовский и Ющенко

"Проукраинские" Березовский и Ющенко

 Письмо Бориса Березовского в «Украинскую правду» очень простое и конкретное. И он знал куда писать – «Украинская правда» неизменно прямо поддерживает Виктора Ющенко – и косвенно, непрямо, украдкой – Виктора Януковича.
Виктор Ющенко явно непроходной – в любом смысле. Но Борис Березовский из тех, кто ничего не забыл, но и ничему не научился. Он хочет повторить трюк с Борисом Ельциным, который в 1998 году тоже имел всего 2% поддержки – но в следующем году таки стал президентом при поддержке российского олигархата.
Много денег ума автоматически не прибавляют, особенно политического. Иначе бы в США президентом стал бы Рокфеллер, а не его соперник Ричард Никсон. В России тогда Березовский с коллегами-олигархами помогли Борису Ельцину придти на пост в 1999 году.
Этот случай хочет повторить Борис Березовский?
2. Посмотрим, что произошло дальше: взрывы домов, организованные Владимиром Путиным и приход Владимира Путина сначала на пост премьер-министра, а потом – и президента. Причём интересно – что эти посты Путину сдал именно Борис Ельцин в обмен на безопасность ЕГО семьи.
Но не семьи и личности самого Бориса Березовского.
Тогда такая рокировка самого Бориса Березовского не возмутила, он не выражал протеста. Что не помешало путинской службе организовать на него покушение. Пришлось Березовскому бежать за границу. Так кто виноват Борису Березовскому, что во главе страны встал Владимир Путин?
Ведь взрывы домов и политические убийства начались ещё при президенте Ельцине!
. Получается – никто не виноват, кроме самого Березовского. Прикладной математик, член-корреспондент Академии Наук оказался менее ловким, чем кагебист Путпн. Теперь Путин ВЫГЛЯДИТ приличнее, чем математик и учёный Борис Березовский.
Вот только Путина выдаёт уличная уголовная лексика. Но это ничего – так он выглядит как «сильный настоящий мужчина» - любимец женщин- полуинтеллигенток.
Вот только не следовало прямо переносить российские реалии десятилетней давности на современную Украину. Украина и тогда имела сильную оппозицию в лице национально-демократических сил.
Россияне тогда «проглотили» убийство Щекочихина, Старовойтовой, первую попытку убийства Анны Политковской, и, наконец, те же
. Украина, напротив, не простила Леониду Кучме ни гибели Георгия Гонгадзе, ни даже Игоря Александрова. С плёнок Мельниченко о плутнях и преступлениях Кучмы и началась акция «Украина без Кучмы», а потом – и «Восстань, Украина!» в 2002 году.
Короче говоря, «Украина – не Россия» - и никакому олигарху и никакой коалиции олигархов не удастся переломить настроения украинского народа ради «безпорадного» Виктора Ющенко.
Это просто невозможно.
Понимает ли это Борис Березовский?
5. Если понимает – то тем хуже: из двух реальных кандидатов на пост президента удар наносится (или хотят нанести) именно по Юлии Тимошенко в пользу Виктора Януковича.
Вернёмся к украинским реалиям: Борис Березовский из-за своего барского авантюризма не пользуется авторитетом НИ У ОДНОЙ из украинских политических сил, ни у одной части украинского общества.
Как враг Путина и путинской России – он не пользуется авторитетом на Юге и Востоке Украины.
Как еврей по национальности – Березовский не пользуется авторитетом у крайних украинских националистов – они убеждённые антисемиты. Юрий Шухевич ненавидит ту же Юлию Тимошенко именно из-за её криминального еврейства (криминального, потому, что скрывает еврейство как дурную болезнь – по мнению того же Шухевича или Тягнибока).
6. Борис Березовский хотя бы как предприниматель должен был понимать, что именно дефолт и хаос в России 1998 года привёл к власти диктатора Путина в 2000 году.
Так что виновники прихода к власти Путина – Ельцин и сам Березовский как творцы хаоса.
В Украине Ющенко сделал ВСЁ, чтобы, вредя Тимошенко, вредить самой Украине – ввергая её хаос и подталкивая страну к хаосу, после которого диктатура выглядит как выздоровление. Мы за эти два года насмотрелись и наслушались Ющенко и его рупоры «Украинскую правду» „Україна молода” с травлей политики правительства Тимошенко, где 50% министров – люди самого Ющенко.
photo_879617. Ельцин тогда, в 2000 году отдал власть не демократам типа Старовойтовой, Немцова хотя бы того же Чубайса – а подполковнику КГБ Путину.
Сейчас ЮВТ в изображении Бориса Березовского – это Путин-2.
Разберёмся.
Эти два года Юлия Тимошенко боролась с многочисленными подножками президентской администрации и местных губернаторов, глав администраций. Она во время кризиса старалась изо всех сил преодолеть хаос в экономике. Президент Ющенко ВМЕСТЕ с Виктором Януковичем делали ВСЁ, чтобы ЮВТ потеряла финансовый баланс, постоянно и злорадно предсказывая что
- вот-вот дефолт
- не заплатим за газ
- не будут платить пенсии и зарплаты.
В последнее время Ющенко чуть ли не умоляли Кремль взыскать с Тимошенко (т.е. с Украины) штрафы за недобор газа…
8. Когда люди типа Степана Хмары или Шухевича-младшего говорят о «проукраинском президенте» Ющенко – это звучит комично и

Ельцин танцует к... Путину

Ельцин танцует к... Путину

взрывы жилых домов.
Не забудем – это происходило ПРИ президенте Борисе Ельцине. Или тот не контролировал ситуацию, или ему было БЕЗРАЗЛИЧНО. Как и самому Березовскому.

много говорит об интеллекте и совести этих людей. Когда о «проукраинскости» Ющенко говорит сам Борис Березовский – это уже даже не смешно – что ему сама Украина? Творец хаоса на ровном месте Виктор Ющенко – очень хорошо умеет создавать условия для того самого Путина- 2, о котором говорит Березовский.
Напротив, преодолевая последствия мирового кризиса и «подножек» президента Юлия Тимошенко ОТОДВИГАЕТ опасность авторитарной диктатуры в Украине.
В самом деле, Украина постепенно выходит из мирового кризиса и начинает качественно меняться. Теперь в Украине НЕ ХВАТАЕТ специалистов и квалифицированных рабочих – о чём кричат мои друзья-предприниматели. Значит – на них растёт спрос. На интеллект

Шухевич-младший. "Славних дідів онук поганий

Шухевич-младший. "Славних дідів онук поганий

и квалификацию.. Что интересно – К КОМУ обращается Борис   Березовский? К тем, кто САМ создал свой бизнес – или к тем, кто успел к дележу советского наследия?
Ведь не секрет – что
- для ДЕЛЕЖА требуются одни личностные качества, а для
- ВЫРАЩИВАНИЯ своего бизнеса – совсем другие!
Короче говоря, Борис Березовский призывает объединиться тех, кто ДЕЛИЛ, против тех, кто СОЗДАВАЛ.
И указал на главного гаранта прихватизаторов.
Виктора Ющенко.
Теперь, по сценарию Березовского, эти делители национального достояния должны «по звериному инстинкту» СБИТЬСЯ В СТАЮ ради защиты своих захваченных богатств.
На почве защиты награбленного можно представить себе, как будут орать одним хором Степан Хмара, Шухевич-антисемит и Борис Березовский.
Может – ещё и Игорь Коломойский?
Интересная компания, правда?
А также все, кто чувствует, что за захваченную собственность придётся ДОПЛАТИТЬ. Придётся – так как нельзя бесконечно увеличивать пропасть между бедными и богатыми. Иначе – какое же «национальное единство» может быть между живущими в Швейцарии и Лондоне - и существующими в старых советских коммуналках?
Интересно – КАК можно мгновенно устроить вакханалию олигархов за месяц до выборов? Ждём следующих посланий Бориса Березовского.



16 Ответов to “Березовский - украинским олигархам:”Включите ваш звериный инстинкт”! Поддержите Ющенко!”

  1. VY Says:

    Не заметно, к сожалению, чтобы в Украине НЕ ХВАТАЛО квалифицированных работников.. Не видно поиска таковых.
    И предпосылок не видно. Обезьяны в управлении способны плодить только обезьян-исполнителей.

  2. Олеся Says:

    Простежується закономірність: Березовський ненавидить Путіна (взаємно). Путін ненавидить Ющенка (напевно теж взаємно). А за законами математики (логіки): ворог мого ворога - це друг. Значить Березовський автоматично підтримує Ющенка (вже хоча б тому, що він «ворог» Путіну. А може ще чомусь?). Це один «любовний» трикутник.
    Тепер за аналогією - другий. Путін ненавидить Ющенка. Ющенко ненавидить Тимошенко. Отже Путін «змушений» (може поки що?) бути лояльним до Юлі. Він би, (Путін), дуже хотів би підтримувати Януковича, але дуже вже той, як би це пом’якше, …недалекий. І цим, ну дуже сильно, дискредитує Путіна.
    Усе - просто.
    P.S. Слово «ненавидить», звичайно, треба писати у лапках. А може й ні?
    Може це і примітивні міркування, не заперечую. Отже, чекаю нападків.

  3. Ш-ко Says:

    Файно! Дякую, пане Станіславе!
    Березовський є дивним об”єктом-феноменом для дослідження поколіннями психологів, социологів, економістів та політологів. Особистисть яскрава і деколи примітивна(так!); спрямована на славу соціально-відповідального інтелектуала і нахабно, брутально діюча в чужій для нього країні…
    Людина авантюрного типу сама себе іноді не розуміє, бо імпульсивна і часто довіряє себе інтуіції, НЕ МАЮЧИ ДОСТАТНЬО ЗНАНЬ. В Цьому випадку - знань про Україну.
    Навіть ті розумні люди, хто постійно живе в Україні та майже професійно цікавіться українською політикою - не всі розуміють події адекватно. А Березовський думає, що розуміє Україну “глядя із Лондона” після прочитання УП та розказів якої-небудь чергової притули.
    Українська ситуація, можливо, є складнішою в світі для порозуміння. Навіть для Березовського це вірно. А він, “впевнений собі переможець”, та ще й моральний релятивист (вірно помітив пан Станіслав про вибухи будинків ПРИ ЄЛЬЦИНОВІ, тобто - в період значної влади/відповідальності Березовського), цього порозуміти НЕ ХОЧЕ - організм не сприймає подібних визнань: печінка - проти.

  4. Ш-ко Says:

    2 Олеся
    Хоч раз можна не погодитися з Вами? )) Березовський - підприємець, тому, логика протиріччя для нього не сприйнятна на рівні рефлексу. Може, скорій Ющенко йому сприйнятніший, ніж ЮВТ, тому, що Ющенко постіно закулисно домовляється з протилежною стороною? Це - зрозумілий для БАБ стиль.

  5. Ш-ко Says:

    Березовський… - це прізвище видатного українського композитора Максима Березовського. Він та ще один великий український композитор - Бортнянський - є гордостю України. Дійсно, їхня музика - велика!
    Тепер ім”я Березовський йде в Україну ззовні і не зовсім їй на користь. Але, подивимось, що буде далі.

  6. Олеся Says:

    2Ш-ко!
    Березовський - підприємець?!?!?! Та жулік він!!! А ще - інтриган. Тільки розумніший і хитріший за Ющенка. І на відміну від Ющенка, вже встигший змитися за кордон.
    Звичайно ж я - не про українського композитора Максима Березовського, який, до речі, був ще й видатним диригентом,а також співаком. І який по праву вважається класиком європейської музики.

  7. Ш-ко Says:

    2 Олеся
    Ну, може і жулик, тільки все ж і підприємець, бо займався ж бізнесом (видобичею нафти, ЗМІ, повітряним транспортом тощо). Важливо те, що він - людина з раціональним мисленням. Оце я і мав на увазі.
    Вас зачепило.. Я Вас розумію, бо Ви керуєте чесним бізнесом без олігархичних конвертацій влади в гроші, на відміну від БАБа.

  8. str Says:

    Звернення Березовського зрозуміле, і воно підіймає справді важливе для нас питання: “А як вирішувати прблему його адресантів?”. Адже вони “за так” забрали провідні галізі економіки України і вткористовують її, як свою спадкову власність, часто на шкоду Україні. Згадайте всілякі “кризи” у 2005. А що нас чекає у 2010?
    Янукоич зі своїм Міжгір’ям нагадав, як це було. Чим це відрізняється від “3 наперстків”?

  9. str Says:

    Інше запитання: “Хто кричть “Шухер!”і кому це потрібно?”

    “Талановитий математик, креативний підприємець..”
    Може б він сам, або хто за нього “без галушки в роті” відповів на просте запитання: “Який слід залишив цей “геній” у математиці?” Запитання, природне для кожного, хто називає себе доктором наук. Скільки ми знаємо таких “докторів”! Один навіть “проффесором” став. Невідомо, чи пройшла б його докторська дисерртація на звання PhD у якомусь пристойному унаверситеті.Звичайна оглядова робота з багатокритеріальної оптимізації. Ми що, знаємо чи використовуємо якийсь алгоритм Березовського?
    Про “підприємця” теж.. Як гучно: нафта, літаки, ЗМІ.. А що, хіба хотось у РФ отримував все це без “путьвовкі в жізнь” від КГБ-ФСБ? То єто там кричить “Шухер!”? І, головне, для чого?

  10. ПОЦ 2.0 » Березовский - украинским олигархам:”Включите ваш звериный инстинкт”! Поддержите Ющенко! Says:

    [...] Ждём следующих посланий Бориса Березовского.   http://svetiteni.com.ua/archives/12117   [...]

  11. Ш-ко Says:

    2 str
    В головному з Вами згоден. А в тому, що БАБ дійсно є математиком, в мене немає сумніву, бо він був обраний таємним голосуванням в справжню академію наук - РАН, а не одну з кількох профанських “академій”. Його робот я особисто не бачів, але чому б не довіряти його колегам - просто так не виберуть членкором! Що ж до того, чи використовуємо ми його алгорітми, я скажу, що переважна більшість відкритого математиками не використовується, то й що? В 1820-ті роки Чарльз Бебідж розробив концепцію та ключові алгорітми програмуємого комп”ютера. 120 років це не використовувалося. Але, в 1944 р. британський Колоссус, перший в світі електронний програмуємий комп”ютер, вже дешифрував коди німецької Енігми, хоча німці були впевнені в неможливості цього (хоча німець Цузе вже в 1941 побудував електромеханічний програмуємий комп”ютер, але лише з т.частотою 5,3 Гц), Т”юрінг не зміг би з нуля розробити алгорітми без спадщини Бебіджа. Хоча б і з допомогою пані Ади Лавлейс, доньки Дж. Байрона. Адже більше сторіччя лежали агорітми, а як знадобилися у свій час!! Німцям тоді англійці таке влаштували завдяки Колоссусові, що німецький розбій підводних човнів вже закінчився. Вже англійці ганяли ці човни, як мух.

  12. Ш-ко Says:

    “Хоча б і з допомогою пані Ади Лавлейс, доньки Дж. Байрона.” - це я до того, що вона ж допомагала Бебіджеві в розробці програм. Перших в світі. І все це чекало свого часу…)

  13. Ш-ко Says:

    А що до згоди гебні на приватизацію на початку 90-х - сумнівно. Вони тоді ховалися, здається.

  14. str Says:

    2 Ш-ко

    Ви говорите правильно взагалі, але до фаху “Прикладна математика” це не відноситься. Там навпаки, якщо ти не зробив щось корисне та потрібне, то ти не зробив нічого.

    Про “справжню” академію теж тех не говоріть. Я міг би назвати зразу кількох таких “академіків”, що не здатні прочитати лекції з математичного аналізу. Може це не відноситься до п.Березовського, не перевіряв. Але з його базовою освітою це цілком мже бути.

  15. Ш-ко Says:

    2 str
    Але ж мехмат в нього є за спиною.. Нащо б він туди йшов, якби не мав душевної схильності до математики?
    Жодного разу не чув від його колег нічого такого про його роботи, що вони штучні чи що. І чому прикладному математику не можна робити “для полиці”? Хтось проти? ;)

  16. Ш-ко Says:

    Я все це пишу тільки для того, щоб ми тут не вважали БАБа звичайним шахраєм. Це - дійсно не ордінарна особистість. Хоча, з “+”, чи з “-”, ніхто поки не знає.

Оставить комментарий