Від редакції
27 ноября 2011

Від редакції "Svetiteni": З Днем народження, Юліє Володимирівно!Ви зараз не підсудна, а віськовополонена української революції, заручниця цього режиму.
За останні роки, як ми неодноразово писали, по відношенню до Вас ми можемо визначати сутність будь-якого політика чи просто людину в цій країні. Усі, хто має приховані егоїстичні нахили чи якісь психологічні проблеми та комплекси – Вас ненавидять. Але ті, хто у морі суцільної демагогії не втратили людські риси та прагнення – сьогодні бажають Вам визволення з української Бастилії повсталим народом.
Ми усі розуміємо, що добровільно Вас ця влада звідси не випустить – отже з місцем Вашого ув’язнення треба вчинити як французи вчинили з Бастилією. Іншого виходу немає.
Ви не боїтесь Януковича та його пацанів – але вони смертельно бояться Вас.
Але Вас бояться не тільки щирі пацани – але й приховані «доброзичливці» з оточення Віктора Ющенка. Він учора по блюзнірськи був разом з нащадками чекістів – щоб прикрити гріхи Януковича перед Європою та власним народом.
Інші – через голосні крики про вірність героям минулого відкрито чи приховано підтримують регіоналів – які НЕ проголосували про визначення Голодомору як геноциду українського народу.
Юліє Володимирівно, як і Ви, ми знаємо, що у кожному соціумі є свої безумці та провокатори, які прикидаються безумцями чи правдолюбами.
Їх ми легко визначаємо через небажання боротися за Ваше та Луценка визволення.
Зараз питання стоїть дуже жорстко: або вони перетворять Україну у державу-«малину» - або ми викинемо їх з влади та України взагалі. Посадивши Вас та Юрія Луценка – вони підписали собі вирок.
Саме тому ніяких виборів не буде взагалі – буде революція, або сповзання у «малину».
Третього не дано.
(Усім: сьогодні о 14.00 біля СІЗО – мітинг та концерт на захист та солідарність з Юлією)

Комментарии

Оставить комментарий