Цінові аспекти насіння соняшника під Гранстар: порівняння та рекомендації

Цінові аспекти насіння соняшника під Гранстар: порівняння та рекомендації

Вирощування соняшнику під Гранстар має великі переваги, адже такі гібриди більш стійкі та гарантують високу врожайність. Для посадки придатні практично всі ґрунти в Україні, підходить матеріал для степу, лісостепу та лісових зон. Великі сільськогосподарські холдинги завжди обирають насіння соняшника під Гранстар, ціна якого дещо вища, ніж в інших гібридів. Це пояснюється рентабельністю даної культури та можливістю реалізувати якісне зерно в Україні та за кордоном. Скільки ж коштує соняшник під Гранстар, та від чого залежить повна вартість.

Ціна на насіння соняшнику під Гранстар

Сьогодні придбати посівний матеріал можна в інтернеті, є спеціалізовані сайти, такі як Гровекс, де в широкому асортименті представлене насіння. Гібриди під Гранстар дуже популярні, тому їх пропонують різні виробники. Мінімальна ціна за мішок на 150 тис. насіння – приблизно 3000 грн. Таку вартість пропонують вітчизняні бренди за зерно стандартної фракції. Зазвичай найдешевшим є насіння середньої та пізньої стиглості.

Іноземні виробники пропонують насіння соняшнику під Гранстар за ціною від 4000 грн і вище. Максимально мішок посівного матеріалу на 150 тис. зерен можна купити за 8000 грн. Високі ціни залежать від класу продукції, найвищим є матеріал преміум класу. Також береться до уваги стійкість насіння до посухи, шкідників, вилягання та середня врожайність. В середньому посівний матеріал під Гранстар гарантує збір врожаю в розмірі до 6 центнер з гектару. 

Яке насіння соняшника обрати

При посадці великою площі потрібно буде закупити багато посівного матеріалу. Вартість достатньо висока, тому варто дотримуватися рекомендацій досвідчених аграріїв:

  1. Для посадки обирати насіння, яке точно підходить до зони та умов.

  2. Обов’язково дотримуватися технології вирощування та користуватися спеціальною технікою, яка дозволяє точно виміряти норми посіву.

  3. Для першого посіву варто обирати зерно стандартного класу.

  4. Вносити гербіциди важливо на різних етапах вегетації, система захисту під Гранстар гарантує безпеку для культури.

  5. Важливо правильно зберігати посівний матеріал до моменту посіву. 

Найбільшою популярністю користуються матеріали таких брендів: Syngenta, Lidea, Maisadour semences. Серед українських компаній достойну продукцію за помірною ціною пропонують бренди Сади Україна та Юг Агролідер. Товари всіх цих компаній, а також багатьох інших представлені на сайті Гровекс. Можна придбати за оптовою ціною. Кожен товар має детальний опис, більш детальнішу інформацію можна дізнатися від консультанта.