<span class=' bold ' >С.О. Що робити? Усвідомити, що внутрішній ворог не дасть перемогти </span>
12 апреля 2017

С.О. Що робити? Усвідомити, що внутрішній ворог не дасть перемогти


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна: системна "чорна діра" від державної влади" 

http://svetiteni.com.ua/ukraina-sistemna-chorna-dira-vid-derzhavnoi-vladi

Що робити? Ще раз перечитайте "Лісника" також. Але де здоровий глузд? Що, наші кати та бариги чекатимуть та гратимуть у піддавки? Вони ВЖЕ діють ПРЕВЕНТИВНО. І це - безкарно. Ви ще маршрут та склад учасників висвітліть. Пограйте у "благородство". То "Сивий" пообіцяє, то Семенченко погрожує... Не здається дивним? І звертання, звертання до того, хто в нас людей не бачить, бо не маємо розкішних будок.

Рік тому: доводиться нагадувати - лінійна логіка дітей від політики є згубною та смертельною для самих політичних дітей: НЕ: ВИЙДЕ - спочатку "ТАМ" - потім "ТУТ". Аброськін та Матіос НЕБЕЗПЕЧНІШІ вороги, ніж Захарченко та Плотницький. Але психологія більшості така, що ладні покірно вмерти, ніж щось намагатися зробити.

8 апреля 2016г. 
Ні, головна провина - на суспільстві: тих, хто вважає, що СПОЧАТКУ потрібно перемогти Путіна - а ПОТІМ - Порошенка. ПОТІМ - просто не буде. Порошенко не дурний, як і не дурні фірташи усякі. Війна продовжиться, доки вони не побачать, що люди Майдану та добробатів не винищені. Забувають, що війна - частина внутрішньої громадянської війни, не навпаки. Війна з Україною для Путіна - теж частка громадянської війни з власним народом. Два президента розглядають війну як розважальний та відволікаючий прийом гладіаторський бій для продовження власного панування у своїх країнах, що перетворюють на "Сомалі". Гангрена державного управління в обох країнах. Обмінюються грошима та людським гноєм.


Комментарии

Оставить комментарий