<span class=' bold ' >С.О. Про штучну коаліцію та сучасних гладіаторів</span>
17 ноября 2017

С.О. Про штучну коаліцію та сучасних гладіаторів


Станислав Овчаренко

Див. відео:"Що змінилося, а що ні за сто років після Жовтневої революції 1917 року?" 

http://svetiteni.com.ua/scho-zminilosya-a-scho-ni-za-sto-rokiv-pislya-zhovtnevoi-revolyutsii-1917-roku

Два роки тому писав схоже - але НІЧОГО не треба змінювати в тексті - і немає за що червоніти. 
Тепер - історична аналогія: Багато століть гладіатори вовали на арені для втіхи римлян та взагалі натовпу. Але мені більше до вподоби учні школи Лентула Батіата в Капуї - де Спартак з гладіаторів зробив повноцінне військо. І їх пам'ятають як вільних людей. Все одно де вмирати - адже на арені теж не врятуєшся... 
Сучасні українські гладіатори поки що не знайшли свого Спартака...
Не вважати ж героями ожлоблених "комбатів"!
Мирний план Порошенка провалився. Але мене ніколи не обурювало Зло, бо воно у світі вічне. Як і Добро. Але обурює здатність сприймати дію зла та добра на людей - тобто їх реакція на це. Тобто - негідники, пройдисвіти - це нормально і майбутньому Шекспіру завжди буде про що писати. І поліція та армія зажди будуть існувати. 
Цікаво інше: ми усі ВЖЕ знаємо про гнилий мирний проект Порошенка - і перегляд Шустера нічого нам не додає. Лише зайва картинка тієї самої сутності. І все. 
Отже: НЕ МОЖНА навіть говорити про коаліційну угоду з Порошенком та навіть Народним фронтом і "Самопоміччю". Ці люди, куплені запахом грошей мільярдера, навіть не грошима - поволі у ситуації війни йдуть у прірву розпаду та суцільного гниття. Спілкуватися з ними - себе компрометувати. Ніякий текст коаліційної угоди нічого не виправить - бо головне не текст, а люди, які його пишуть. Саме тому найкраще - не підписувати, не обіцяти підписати, не об'єднуватися з правлячою коаліцією. Лише підтримувати окремі кроки, яких буде небагато. Адже ясно як божий день, що власні прорахунки коаліції покладуть на Тимошенко та "Батьківщину" - і електоральна більшість їм повірить. Ми вже писали - що рятування України прийде ззовні - з боку активної революційної меншості, яка і буде вести війну з Путіним за визволення України. Непотрібно, щоб ім'я "Батьківщини", "Свободи," поєднувалися з іменами зрадників у короткій народній пам'яті, яка не може логічно мислити, але лише переживати самі переживання. 
Ми не повинні підтримувати зрадницьку більшість - адже ви помітили, що "Свободу" та "Батьківщину" у Верховній Раді будуть обминати та уникати. Потрібно бути опозицією до президента, який обов'язково долучить до роботи "Опозиційний блок" та подасть руку допомоги Путіну. І не потрібно істерити - час працює на нас - Путін своєю кривавою дурістю нам допоможе прийти до тями, як це нещодавно зробив Янукович - кращий вихователь та інтегратор української нації. Путін лише доробить те, що не встиг зробити Янукович. Хворобу на ім'я "Порошенко" Україна подолає під страхом смерті від такого політичного раку.


Комментарии

Оставить комментарий