<span class=' bold ' >С.О. Про " />
05 сентября 2019

С.О. Про "економічний оптимізм" Володимира Ланового


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Про "економічний оптимізм" шановного Володимира Ланового:

1. Лановий помиляється. Але щоб це зрозуміти - потрібно відволіктися від чисто економічних поглядів, адже суспільне життя НЕ зводиться до суто економічної складової.

2. Олігархи, в котрий раз повторюю, НЕ Є підприємцями, вони є антиподами підприємців - тому нездатні до конкуренції та заробляння додаткової вартості самостійно по своєму походженню. Вони не так перемагають у конкуренції, як ЗНИЩУЮТЬ саму систему конкуренції взагалі за допомогою держапарату - тому НЕ можуть ні на хвилину втрачати державну владу.

3. І на цей раз КЛАСУ олігархії вдалося знайти заміну Порошенку у державного керма. Фокус вдався і на цей раз при цілковитому токсичному отруєнню свідомості українського населення. Злидні населення обумовленні токсичністю стану суспільносї свідомості, вдалому штучному формуванню підлеглого населення за роки удаваної незалежності.

4. Тому Лановий хоче-не-хоче - сіє ілюзію можливості переходу на шлях нормального економічного та культурного розвитку.

5. Але матінка-природа, природний стан речей вимагють загальнонаціональної катастрофи, після якої тільки можливе відродження України. Тому і "Новий курс" Юлії Тимошенко був логічно ПЕРЕДЧАСНИМ - бо олігархія - це клас суспільства, який безперервно формує суспільний стан штучно, "під себе".

6. До свідомості населення звертатися марно - вона спить, або знепритомлене і лише катастрофа самої соціальної системи в України примусово припинить такий хибний вектор згубного розвитку вниз.

7. Українське суспільство на сьогодні тяжко хворе, безпорадне з фантастичними уявленнями як про внутрішній так і зовнішній світ. Потрібне зовнішнє втручання - інакше ніяк. Як колись це було з Німеччиною та Японією в 1945 році.


Комментарии

Оставить комментарий