<span class=' bold ' >С.О. Приклад Пашиняна: мирний перехід до демократії неможливий</span>
12 февраля 2020

С.О. Приклад Пашиняна: мирний перехід до демократії неможливий


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

1. Не розслабляємося: олігархія на цей раз 75 мільйонів доларів витрачати не буде - і дасть останній бій Тимошенко та усім, хто її підтримує. І олігархіію підтримають усі, хто не почуває себе впевненно як фахівці своєї справи, усі, хто відчуває нездатність до вільного життя у дійсно європейській країні.

2. Нездарість у наших людей виростає з зневажливого ставлення з часу дитинства до науки, мистецтва, філософії, взагалі самостійної творчої діяльності - і ладні повсякчас дають себе купувати за "гречку". Читайте "Чорна Рада" Пантелеймона Куліша - там, щоправда, виборці коштували дорожче - їм роздавали конину.

3. Лише підтримка частки тієї ж олігархії(!) може щось вберегти - адже ця маленька частинка олігархії розуміє, що Кучма-Янукович-Порошенко довели країну до краху, після якого вже ВСІМ не буде місця. Адже на Заході зараз розгортається полювання на офшори - усі, хто втрачає владу у своїх країнах - втрачатимуть і офшори. Це ВОНИ - знають.

4. Саме тому мирний перехід від олігархічної влади до демократичного устрою неможливий.
Приклад - Вірменія: там АРМІЯ перейшла на бік Пашиняна, тому там відбувся переворот, революція не-мирна. Адже у вірменії Пашинян на виборах до революції НЕ отримав потрібних голосів! Це треба пам"ятати. Саакашвілі НЕ може на виборах перемогти у Грузії. Навіть "революція троянд" перемогла через те, що у якийсь момент владу взяли силою! Олігархію мирно не подолати.

5. У нас навмисно замовчують досвід Вірменії.
Шкода, що наші, українські вірмени не розповідають нам про події у Вірменії - адже вони знають мову, напевне...


Комментарии

Оставить комментарий