<span class=' bold ' >С.О. Потрібно згадати, ХТО вітав Януковича та Порошенка з президентством? </span>
01 мая 2018

С.О. Потрібно згадати, ХТО вітав Януковича та Порошенка з президентством?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Україна в час нової «Холодної війни»

http://svetiteni.com.ua/ukraina-v-chas-novoi-«kholodnoi-viyni»

На протязі підготовки до виборів президента - потрібно відновити список тих, хто був на інавгурації президентів Януковича та, особливо, Порошенка. Дуже цінна характеристика особистостей...

1. Непотрібно посилатися на те, що стосовно Порошенка "нічого не знали". Знали все і непогано. Досить звернути увагу на склад гостей на інавгурації - цим все сказано. ІСпівробітництво Луценка, наприклад, з Ахмєтовим також. Просто тепер все дійшло до краю. І колишні споживачі шоколаду тепер гарячково шукають місце - куди б безболісно сплигнути... Найрозумніші, звичайно. Досить подивитися на Найєма та Лєщенка. А якщо ще не так страшно - ще б і грошенят підзаробити як Ляшко власною клоунадою. Той "журналіст", що чіплявся до Шабуніна - теж намагався підзаробити. Не прибічник Шабуніна (скоріше навпаки) - але Шабунін НЕ грабує через бюджет платників податків - він матерально НАМ нічого не винен. Нехай спонсори з ним розбираються...

2. Але додамо: інтерв'ю Юлії Тимошенко треба доповнити: вона, як відомий політик не може сказати все, що думає. Я як приватна безвідповідальна особа - можу не обмежувати себе - сам додам: НЕМАЄ мирного та юридичного шляху боротьби з корупцією - тому, що у нас дійсно НЕМАЄ корупції - є абсолютна влада олігархічного класу. І корупція , якщо і є - то це вже факт конфлікту ВСЕРЕДИНІ олігархічного класу - нас, суспільства, це не стосується. Протиріччя між Порошенком та Коломойським чи Онищенком - нас теж не стосуються.

3. Майдан 2014 року - це конфлікт однієї частини олігархії проти іншої (навколо Януковича). Одні олігархи забезпечували Майдан проти іншої частини - і зняли усі вершки перемоги.

4. Тепер ми у проміжку часу - між мирним часом - та не дуже. Але вже шляхом конфіскації олігархії - бо революція - завжди затратна річ.

5. Наостанок: перемоги над Путіним разом з Порошенком - В ПРИНЦИПІ неможливо. Так що спочатку Порошенко - ПОТІМ Путін. По-іншому просто не вийде. Така вже логіка історичного процесу. 
Або якщо "мир" - подивіться на долю жертв Голодомору 1933 року. Та їх катів теж. Адже вони були здебільшого страчені - не знали?


Комментарии

Оставить комментарий