<span class=' bold ' >С.О. Порошенко обов'язково задіє останню зброю влади на виборах</span>
06 марта 2019

С.О. Порошенко обов'язково задіє останню зброю влади на виборах


Станислав Овчаренко

Див. відео: Напередодні фейкових виборів: чорний ящик української правлячої еліти

http://svetiteni.com.ua/naperedodni-feykovikh-viboriv-chorniy-yaschik-ukrainskoi-pravlyachoi-eliti

1. Головне зараз - не диктатор, а ставлення до його охоронців з числа "цежнашідіти!"
Під час виборів влада намагатиметься поставити на коліна та втовкти у землю журналістів, спостерігачів, виборців... Дивіться - так буде під час президентських виборів! 
Це значить - що при намаганні поставити нас на коліна - ми маємо повне право ЗАХИЩАТИСЯ. Виходити на мітинги беззбройними - це підставляти себе під удар беспредєльщикам. Це - підготовка до виборів, точніше - їх інсценізації. Зроблено - демонстративно. Тепер будуть дивитися - ЯК суспільство зреагує? Голубани та аброськіни з ківами будуть забезпечувати все це. Кадри силовиків ВЖЕ підібрані. 
Так що зараз ніякі рейтинги значення не мають. З виїздом активної частини суспільства за кордон решта виборців будуть ПРОСИТИ "гречку"...
Змагання часу: що швидше: наростання революції - чи її розсмоктування шляхом втечі потенційних учасників?

2. Поліцай чи співробітник СБУ б'є солдата з фронту? І ми обурюємося з цього? Солдата може бити будь-хто в тилу? Як тоді їм воювати на Сході, якщо їх товаришів мстиво ставлять на коліна в центрі Києва? Адже ці фото - бачать і ті. на фронті! Так ось що їх чекає в тилу! Ну, я не дивуюся - розуміючи природу олігархії як кримінал при владі.

Пропоную ставитися до матінки-історії як до природного процесу. Ми ж не обурюємося - коли провідник б'є током, і не дивуємося, якщо хижак кидається на жертву - це "записано" в природі речей. А яким ще бути хижакам? Якщо ми знаємо якості матеріалу - то очікуємо передбачуване. 
Якщо ми знаємо, що олігархія - це вироджена до криміналу комуністична номенклатура (через те, що її не вигнали з політичної арени) - то і усі вчинки будуть як у кримінальних злочинців. Ази. Який мирний протест? Кримінал чує слова тих, кого вони не вважають за людей?

Саме тому повертаємося до уроків сторічної давнини бо ми зараз - у історичному минулому Європи та власному минулому часу існування Російської імперії.

Отже - у дечому наш вчитель...Володимир Ленін! Перед революцією. А він добре розписав дії революціонерів в країні, де немає громадян, парламенту,є самодержавство - і що робити, коли "легально" нічого зробити не можна.

Це - передусім, не вважати людьми тих - хто В НАС не бачить людей. Це - відправна точка світогляду. Далі все ясніше - використання легальних та нелегальних методів боротьби з диктатурою, де виборів не буде по визначенню.

Ніде, повторюю, на пострадянському просторі виборами олігархію вигнати не вдалося - але і маси людей теж не намагаються це робити - сил вистачає лише на фізичне виживання.

Новим є в наших історичних умовах - тотальне спойлерство уявних "друзів народу". Класичний приклад - Жириновський в Росії, який ідейний антикомунізм злив в унітаз історії.

Якщо не можна інформацію замовчати, як колись - її треба максимально забруднити. Для цього - лідери суспільної думки "корифеї" типу Сверстюк, Глузман, Забужко, Фесенко, Портніков та інші, які ховаються за ширмою українського патріотизму.


Комментарии

Оставить комментарий