<span class=' bold ' >С.О. Хто такі НЕ популісти?Нотатки " />
20 декабря 2018

С.О. Хто такі НЕ популісти?Нотатки "популіста"


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Наслідки технологічної революції на Заході та еміграції з України"

http://svetiteni.com.ua/naslidki-tekhnologichnoi-revolyutsii-na-zakhodi-ta-emigratsii-z-ukraini

1. Цікаво: виступати п"яним перед глядачами - це популізм чи ні? 
Ще раз нагадую: слово-фейк - "популізм" - це визначення того, що діяч не визнає інтереси олігархії. Лаючи "популістів" - політики та економісти типу Віктора Пинзеника визначають один одного - як людей однієї крові. Як колись, лаючи троцкістів - визначалися прибічники товариша Сталіна - це один в один. У нас в пострадянському світі ці слова визначальні для людей, що діють проти народу на користь кримінальної олігархії. Так що викривання фейковості самого слова "популізм" "популіст" - перешкодить пропаганді оточення Порошенка. Все ДУЖЕ просто.

2. Співвідношення сил влади та майданівців. Наслідки були ті, що жертви революції були, напад був - а самої революції - не було. Було перехоплене державне керівництво. ("Не-політики" проклали собі шлях саме у поілітику)

Влада ЗАВЖДИ витриваліше будь-якого народного повстання. Тому, що у учасників повстання є свої справи, з яких вони живуть у звичайному житті. А влада має професією саме управління людьми - тобто нами. Їм нікуди поспішати. Час працює не на Майдан, а на владу - хоча через більший досвід управління людьми. Отже - влада змінила тактику: вона побачила, що атаки лише посилюють Майдан та послаблюють владу. Тепер вони терпляче чекають - доки Майдан остаточно "зависне". Тут НІХТО не винуватий - самі керівники Майдану заручники мирних настроїв мітингуючих, хоча мирний спротив вже неможливий взагалі. Свідомість сильно відстає від реальності. Я навіть хочу, щоб влада атакувала Майдан - тоді свідомість людей буде швидше визрівати...
Можна кричати, вигукувати щось, але є таке поняття як "об'єктивна логіка речей" - від неї нікуди подітися. Терпець народу дійсно увірвався - але він ще не навчився ненавидіти ворогів по-справжньому - і тут нічого не поробиш - етапи розвитку не перескочиш. До цих пір Янукович був кращим вихователем української нації та взагалі випробувальним стендом для українського народу. Шкода - не доробив свою справу!
Проте пам'ятаємо: влада готує сильний удар по Майдану саме тоді, коли ніхто не буде очікувати! Без попередження!


Комментарии

Оставить комментарий