<span class=' bold ' >С.О. Ірраціональність пострадянського українського мислення: </span>
02 октября 2019

С.О. Ірраціональність пострадянського українського мислення:


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Ірраціональність пострадянського українського мислення:
1. "Формула Штайнмайєра" часів Зеленського - просте продовження Мінських угод часів Порошенка. Саме тому передусім за цю "формулу" відповідають не лише люди Зеленського, але і люди Януковича (з колишньої партії регіонів), люди Порошенка - адже Медведчук та Кучма працювали зі згоди саме Порошенка. Зеленський лише як спадкоємець лише увінчує їх "працю".
2. Весь цей галас щодо "Формули Штайнмайєра" - лише відволікання суспільної уваги від набагато небезпечної справи - масованого продажу сільськогосподарської землі.
3. Саме тому команді Зеленського підіграли його "опоненти" з таборів Порошенка та Медведчука-Бойка. Відбувається на очах грандіозна відволікаюча увагу маніпуляція масовою свідомістю. На Майдані не так протестанти проти "формули Штайнмайєра" як АВТОРИ такої формули.
4. У затінку, отже, відбуваються набагато страшніші події, на які масова свідомість уваги не звертає. Лише ряжені патріоти хижо блищать очима, в яких не розум, а нестримна жадібність. У решти - тупість "чесних очей". Події відбуваються у об'ємному вимірі, наші ж "прості чесні люди" здатні осягнути лише на площині загальної уяви...
5. Звісно - формула Штайнмайєра" - це дуже погано, але "поганоого" зараз досить і без цього...


Комментарии

Оставить комментарий