<span class=' bold ' >С.О. Формула Штайнмаєра або Зеленський як продовження Порошенка</span>
09 октября 2019

С.О. Формула Штайнмаєра або Зеленський як продовження Порошенка


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

о

1. Щоб щось розуміти - потрібно припинити моралізувати. Проблема Зеленського - це проблема не Зеленського, а кожного з нас, виборців та громадян України.

2. Він - ніхто і звати його ніяк. Він виник на політичній арені - через патологічно хворі уявлення середнього українця про світ та про самих себе. Тобто - "Зеленський", як і "Янукович" чи "Порошенко" - це продукти навіть не мислення, а комплексу відчутів того ж самого середнього українця - ці примари можуть виникати чи зникати, але тривалий та стійкий стан ментальної хвороби середнього українця буте знову і знову відтворювати цих матеріалізованих примар.

3. Комплекс відчуттів та настроїв знаходиться не в свідомості, а в підсвідомості - бо носії такої підсвідомості НЕ ХОЧУТЬ виходити за рамки побутового мислення соціальних атомів. Але на рівні культурного онтогенезу НЕ МОЖНА вхопити, зрозуміти сенс життя - надто довгий та нелегкий шлях самоусвідомлення окремої людини, коли вона не звертається не просто до світового досвіду - а взагалі до досвіду ІНШИХ людей.

4. Саме тому я не поділяю думку, що навіть референдум по землі може поховати ідею торгівлю національною територією. Адже все будуть вирішувати люди з ЧАСТКОВИМ побутовим мисленням - які відгукуються лише на безпосередні подразники (підкуп під час виборів, копійчане підвищення пенсій та зарплат).

5. Ні, в суспільстві, як я помітив, люди схильні ВІДТВОРЮВАТИ ті самі умови власних нещасть та трагедій чи, навпаки, своїх успіхів та перемог. Саме тому ОКРЕМІ свідомі дорослі особистості не повинні чекати загального прозріння - для цього потрібен НАДТО ДОВГИЙ історичний час.

6. Саме тому прості для інших народів істини до українців дійдуть ще не скоро - бо НІКОЛИ українці не жили самостійним національним життям і не звикли самі формулювати власні життєві цілі. Цьому нація вчиться ЗАРАЗ, але ціною жахливих втрат, бо кожна свідома, освічена, культурна людина, що полишає країну - "вимиває" собою частку національного інтелекту - і він скорочується, не встигши розвинутися.

7. Дійсно - якби звертатися до дійсно НОРМАЛЬНИХ людей - то потрібно ВИМЕСТИ усі залишки олігархічної влади та навіть цілий клас безплідної олігархії, яка прикидається підприємцями та урядовцями-патріотами. Вони не є чим себе називають - вони антинаціональна нелюдь.

8. Але усі усвідомлення нормальних людей ще довго не дійдуть до решти "побутового" населення. Є лише надія на спонтанні процеси саморозпаду олігархічного ладу через виняткову непродуктивність такого соціального порядку. Але з Зеленскьим у тилу (які і попередніми керманичами) зовнішнього ворога не перемогти.

9. Нинішній режим - диктатура навіть не пролетаріату, а люмпен-пролетаріату. Саме тому влада намагається ЗАКОНСЕРВУВАТИ населення у такому обскурантному стані. Лише окремі громадяни пручаються, свідомо надаючи діятм своїм справжню спадщину - і культурну, і матеріальну.

10. Ще: без підтримки путінської Росії режим олігархії в Україні не втримається - тому союз нашої олігархії та Кремля теж неминучий.
Це ж мир, так чи ні? 


Комментарии

Оставить комментарий