<span class=' bold ' >С.О. Феномен Дональда Трампа в сучасному світі</span>
27 ноября 2019

С.О. Феномен Дональда Трампа в сучасному світі


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

1. Щодо перемоги Трампа і поразки Хілларі Клінтон. Звісно - співчував Хілларі Клінтон, як в Україні - не Януковичу та Порошенку, а Юлії Тимошенко в 2010 та 2014р.р.

Як в 2010 та 2014 роках поразки зазнала не так Юлія Тимошенко, як Україна - так само не Клінтон зазнала поразку, а США як країна.

2. Щоб це розуміти - треба читати ЇХ англомовні матеріали безвідносно до України, хоча дійсно для НАС Україна - понад усе.

3. Але щоб щось зрозуміти - потрібно інколи "відірватися" від власних інтересів та поглянути "з точки зору самого предмету", як казав німецький філософ Гегель.

4. Так от: поразка демократії в США - парадоксально пов'язана з...технологічною та науковою революцією. Центр якої - саме в США. З відкриттями в техніці та інших тонких речах - на узбіччя людської історії об'єктивно викидаютьсяч ті - чиї професії стають непотрібними. Традиційний робітничий клас стає НЕПОТРІБНИМ технологічно. Як, наприклад, непотрібні знавці коней (у великій кількості) - у час автомобільного та повітряного транспорту. Ось робітничий клас та люмпенські маси проголосували проти саме такого прогресу та в надії врятуватися хоч якось.

5. Неосвічені - вони не зможуть швидко "перебудуватися" - не вистачає знань та культури і багато чого. Цей виборець - протестний, неосвічений, або освчічений "не так", як це вимагається.

6. Такі події прокотяться і іншими країнами Заходу. Але потім цей процес технологічної маргіналізації прокотиться вже НАШИМИ пострадянськими країнами.

7. Але якщо у Заходу - нежить а ля Трамп - у нас буде кривавий кашель, як завжди. Трамп - те ознака тектонічного зсуву на Заході - потім на Сході.

8. Коли в ХУ111 - Х1Х сторіччях відбувався промисловий переворот - то багато ремісників та селян розорилося - не було тільки загального виборчого права. але був комунізм як виклик на появу парової машини та електрики.

9. Тепер проблема - в масованій непотрібності людей ПРОСТОЇ праці - тобто перевороти б'ють боляче по них - чим трампи та порошенки не можуть не скористатися.

10. У нас якраз від таких подій ВЖЕ кривавий кашель. Але, можливо, особисто сам Трамп не витримає таку демонічну роль, яку приготувала йому матінка-історія. Тоді вже навіть в США може зїявитися ще більш радикальний вождь.

11. Для знедолених більше підходить саме вождь, а не політичний лідер... але це - тема глибока, не на одну статтю. В Україні просто гранична незрілість громадянського суспільства - тому така реакція суспільства...


Комментарии

Оставить комментарий