<span class=' bold ' >С.О. Чому запроваджується заборона на виїзд </span>
25 мая 2020

С.О. Чому запроваджується заборона на виїзд


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

1. Я давно писав, що при закритій кімнаті не одне і те ж: ключ - всередині кімнати - чи ключ ззовні, у ЧУЖИХ руках. Це - ази розуміння права. Якщо в випадку безвізу МИ вирішуємо, їхати за кордон чи не їхати - то тепер НАМ ЗЗОВНІ, від уряду дозволяють чи не дозволяють виїхати, куди МИ хочемо.
2. Класичне кріпацтво: поміщик теж міг відпустити кріпака на заробляння оброку замість "польової" панщини. Типу "дозволю - не дозволю". Це все одно - що з моменту отримання безвізу ми його втрачаємо - бо нам на виїзд будуть висуватимуть НЕПІДЙОМНІ умови на виїзд. У нас після безвізу ситуація - наче Тараса Шевченка післу викупу на волю знову повертають у кріпацтво до Енгельгардта... Так що Зеленський не просто проросійський президент - він повертає російські порядки, притаманні "русскому миру" - де панує "східний засіб виробництва"... Навіть при феодалізмі не усюди та не завжди було кріпацтво - не знали?
3. Якщо і треба боротися за свободу усіма засобами - то зараз саме такий час - потім буде пізно.
4. Олігархія - не підприємці, а кримінальні рабовласники - і мирно їх не усунути. Нам забороняють виїджати - бо олігархи відчули небезпеку втрати дешевої робочої сили - а вона не може існувати - якщо робоча сила дорога - втрачається сенс власного панування.
5. Наші "націоналісти" типу Тягнибока чи Білецького мовчать - бо теж хочуть отримати дешеву робочу силу - "як справжні українці". У цьому випадку український інтегральний націоналізм - союзник "русского мира". Останній для них - не ворог, а лише конкурент у власному середовищі. Портнікови та забужки їм у поміч.
6. Останнє: нам цинічно зізналися, що НАС не пускають у парки та сквери - щоб тримати психологічну напругу. Це позаправове свавілля - ДУЖЕ небезпечне - бо є прецедентом введення обмежень наших прав вже незалежно від всіляких карантинів чи ще чогось.
7. Треба дізнатися - ЩО ЩЕ нам нав'язують "заради виховання трудящих"? (радянський вислів). І оточення Зеленського не стидається посилається на досвід КОМУНІСТИЧНОГО Китаю - НЕ Тайваню! Не Південної Кореї! Не Японії! У нас що - заводиться порядки комуністичного Китаю? Реставрація чого у нас - СРСР, дореволюційної кріпацької Росії чи Китаю?
8. Це набагато ГІРШЕ - ніж галас щодо тестів, масок чи навіть лікування. Ще раз: об'єктивно саме час відстояти свою свободу. Будьте певні - це буде непросто - через моральне заціпеніння громадянсього суспільства. Маю надію, що ті, кого не випустять - будуть у авангарді боротьби за свободу від "русскомировского" і рагульського жлоба у владі.


Комментарии

Оставить комментарий