С.О. Чи потрібні Турчинову бігборди? Скоро спрацює
18 июня 2012

С.О. Чи потрібні Турчинову бігборди? Скоро спрацює "принцип доміно"


Станіслав Овчаренко.

Нещодавно виключили з КОД "Нашу Україну". Сергій Бондарчук з "НУ" зчинив лемент про "сталінські репресії" в лавах опозиції. Раніше з такою ж гарячковістю зчиняла лемент про репресії проти виключення з БЮТ Наталія Королевська. Але згодом вона САМА вийшла з КОД, не чекаючи, доки її партію УСДП виключать. Зрештою, з КОД виключили і її парію.

 

З цих фактів ми можемо зробити важливі висновки:

1. Коло опозиції, звужуючись - зщільнюється, згуртовується. Отже - радикалізується

2. Належністю до Об'єднаної Опозиції таки дорожать - якщо так хворобливо сприймають відстороннення від лав Об'єднаної Опозиції.

3. Опозиція зщільнюється навіть всередині ядра: з БЮТ виключені навіть ті, хто регулярно голосує разом з опозицією та проти більшості (Ляшко, Суслов, Королевська).

4. Виключені з лав опозиції вже СУСПІЛЬСТВУ бачаться зрадниками України.

 

Виходить, що, ув'язнивши Юлію Тимошенко та Юрія Луценка - влада Януковича чітко показала українському суспільству - хто є насправді рухом опору диктатурі - а хто лише прикидається такою.

До речі, біг-борди Сергія Бондарчука в Києві висіли так само вільно, як висять Біг-борди Наталії Королевської, сигналізуючи суспільству, що влада проти них не має нічого проти. Як і ті - проти януковича. Дуже відкрито та прозоро.

Якщо Турчинов жаліється, що біг-борди ОО влада нищить - з цим треба не співчувати, а поздоровити Олександра Валентиновича. Значить, від дійсний опозиціонер, а не уявний.

Об'єднаній Опозиції біг-борди Не потрібні.

Не виходить - значить і не треба!

Нехай суспільство по біг-бордах знає - за кого НЕ треба голосувати! Тим більше, що замовники політичної реклами (разом з виконавцями) не мають смаку: реклама поганих кандидатів губиться серед біг-бордів реклами комерційної.

 

Мені весь час доводиться звертати увагу на роль "спойлерів", тобто забруднювачів політичного та інформаційного простору. Хіміки жартують (чи правду кажуть?), що "бруд - це речовина не на своєму місці". Так що ющенківці - не опозиціонери, а тому були брудом в лавах опозиції.

Треба ще скористатися тим, що політично недосвідчений Віталій Кличко не хоче приєднуватися до Об'єднаної опозиції.

Так це добре! Він НЕ Є опозиціонер, інакше були б серйозні проблеми з виключенням його з лав об'єднаної Опозиції. Виходить - не бажаючи бути в лавах ОО, він уникає ролі бруду в ОО. Серед Януковичів йому знаходитися як раз дуже комфортно та природно. Він концентрує на собі позитивні емоції люмпенізованих мас, за які боряться і партія регіонів, і комуністична партія.

 

Наталія Королевська притомна, коли торкається суто економічних питань - але втрачає глузд, відчуття в системі координат, взагалі свідомість, коли переходить у політичну площину.

Як і Гриценко, звичайно. Адже ніяк не дійде до свідомості, що суто професійна робота (економіка чи військова справа) аж ніяк не є запорукою того, що у політичній площині можна бути так само компетентним.

Це - якщо не торкатися суто меркантильних міркувань...

 

Ми неодноразово писали, що навіть силовики за фахом не можуть бути авторами політичного проекту - тут потрібен особливий талант та особливу мотивацію. "Афганці" зупинилися у вестибюлі Верховної Ради не через брак сил, а через невизначеність мети наступу. Як декабристи в 1825 році. Коли, власне, ніякого повстання не було, а було пасивне "стояння" через політичну нерішучість. Адже від політичних діячів вимагається зовсім інші якості, ніж від армійських чи гвардійських офіцерів.

Кримінальні злочинці ТЕЖ приречені втратити владу, навіть, якщо її отримали. Режим Януковича - яскравий тому приклад.

Бульдозер Януковича?

 

І що? Адже "Бульдозер Януковича" - дуже витратна справа і вимагає передбачливості. Чого регіонали не виявили. Януковичі мали надію, що ці європейські та американські багаті лохи

проковтнуть їх нахабство. Але забули, що ці "європейські лохи" мають за плдечима Югославію, Лівію, Ірак та Іран!

Тобто, прикрі помилки Об'єднаної Опозиції будуть перекриті дурістю влади, яка втратила почуття міри.

Тобто - влада Януковича розуміє, що програвати іїм ніяк не можна. але не розуміють - як саме можна втратити владу "з нічого", зненацька, "випадково" - коли влада втрачається так, як вода протікає крізь пальці.

Це - самий страшний момент для диктатора. Зараз він реформою Внутрішніх Військ хоче мати війська, які готові стріляти у натовп.

Останнє - головне для втримання диктатури Януковича.

Скоро спрацює "принцип доміно": якщо впаде режим хоч в одній зі слов'янських пострадянських держав - в Україні обов'язково впаде режим Януковича. Зараз усі три ланки розхитуються невпинно!                                                    


Комментарии

Оставить комментарий