<span class=' bold ' >С.О. Чи можлива в Україні політична партія " />
15 марта 2019

С.О. Чи можлива в Україні політична партія "знизу"?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Напередодні фейкових виборів: чорний ящик української правлячої еліти

http://svetiteni.com.ua/naperedodni-feykovikh-viboriv-chorniy-yaschik-ukrainskoi-pravlyachoi-eliti

1. Добросовісним (здається) критикамм ЮВТ та "Батьківщини": 
Я сам був в "Батьківщині" (Печерська РПО). І бачив все зсередини. Не буду заперечувати про "покидьків" - можу ще додати. І не буду нагадувати, що там досить достойних людей (Одарченко, Кириленко, Немиря та ін.) Скажу таке - як історик: усюди в світі члени партії фінансують свою партію членскими внесками та пожертвами - у нас рядові і не дуже рядові члени намагаються ЗАРОБИТИ на участі в партійній роботі. У нас хочуть щось від депутатів - але не згодні вносити кошти на його виборчу кампанію, як це робиться в усьому світі. Саме тому лідер вимушена залучати сумнівних попутників - щоб отримати фінансування політичної діяльності. Корінь - у ЦЬОМУ: небажанні приймати участь коштоми та роботою. Та що говорити! У нас в країні надто "розпухли" церковні інституції ЗА РАХУНОК шкіл усіх рівнів. У нас письменник не може заробити достойно своєю творчістю, це стосуєтьс як кіно, так і художньої літератури... Так що політика не виняток. Нація у цілому відповідальна за долю кращих з свого середовища. Якщо хтось чогось досягне - він НІЧОГО ВАМ НЕ ВИНЕН!

2. Просте питання (без грубощів):усім начебто прихильникам опозиції та лютим супротивникам Тимошенко та Батьківщини. Вам не подобається ЮВТ та "Батьківщина" проти Порошенко (повіримо на мить...) - ХТО для вас лідер та ЯКА політична партія замість неї? 
Для мене Олег Мужчіль - також лідер, який дочасно загинув - бо Порошенко з Яценюком, Аваковим та інишими його ВЧАСНО вирахували. Але за життя Олега (Лісника) щось про нього не чув як лідера думок та дій. Не йде мова про його ГІДНЕ поховання. 
НІХТО з "крайніх націоналістів" не веде мову про перезаснування нової військової розвідки, нової армії, яка не матиме нічого спільного з радянською. Але все це - ПІСЛЯ усунення від влади олігархії. 
Створювати Антикорупційний суд (фактично - Антиолігархічний) в умовах існування олігархічного режиму - маячня. Як і нову армію чи поліцію. Поліція не могла не перетворитися у преторіанську гвардію диктатора. Яроші вже хочуть бути такими охоронцями режиму - не країни, бо за це краще платять. У Стародавньому .Римі преторіанцям імператорів теж платили вдвічі більше, ніж "просто" легіонерам. (Через що Рим і загинув). Волкер говорить, що потрібно карати за торівлю з Кримом? Чому це не говорить президент України?
Але перемогти олігархію можливо лише при наявності лідера та партії. Питаю юлефобів - ХТО з "Вашого" боку? Потім вже інші питання...


Комментарии

Оставить комментарий