<span class=' bold ' >С.О. Антиолігархічна революція не може бути мирною в принципі. Ніде</span>
06 мая 2018

С.О. Антиолігархічна революція не може бути мирною в принципі. Ніде


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Що об’єднує та розрізняє вірменську та українську революції?" 

http://svetiteni.com.ua/scho-ob’ednue-ta-rozriznyae-virmensku-ta-ukrainsku-revolyutsii-

1. Хотів би всім нагадати, ЧОМУ країни Балтії та Центральної Європи живуть краще пострадянських країн. Нехай згадають - чого саме хотіли радянські люди з числа українців та росіян перед 1991 роком? Повалення комунізму та влади партноменклатури? Аж ніяк. Хотіли "справедливої" Радянської влади без "спецрозподільників". Забули? Тому партноменклатуру ніхто не скидав, героїзму не виявив, чекали добра "згору". Тепер відбувається в Україні дещо схоже: хочуть боротися "з корупцією" в межах існуючої диктатури Януковича. Результат буде той самий - тобто ніякий. 
Щоб щось було, потрібно думати не про те, що саме "ми хочемо", а про те, як позбутися диктатури - сама вона не піде, адже виборів не буде. Влада придумала закон про референдум, який не так віддає Україну під Путіна, як встановлює сімейну диктатуру Януковича. І це НЕ залежить від того, що саме я про це думаю. Є об'єктивні закономірності історії, про які забувають. Які говорять про те, що 1. демократичного шляху повернення до демократії немає та

2. Оминути питання про диктатуру не вдасться. Вона не дасть про себе забути. Їй потрібно, щоб не було гарантій існування приватної власності та свобод особистості.

Але обмеженість задуму та мотивації загальмувала розвиток небалтійських пострадянських суспільств викликала пасивність пострадянських суспільств - чим скористалася посткомуністична номенклатура, яка швидко знайшла спільну мову з криміналітетом. Тепер наївність та безхребетність пострадянських суспільств обернеться необхідністю антикримінальних громадянських війн. Іншого шляху просто немає. Бандита ніякий папірець не зупинить...Навіть виборчий.   


Комментарии

Оставить комментарий