Дорогі співвітчизники!
Декілька годин тому у Верховній Раді відбулася екстраординарна подія. За три дні до президентських виборів в Закон “Про вибори Президента України” були внесені зміни, які повністю руйнують вибори Президента. Роблять їх фальшивими, нечесними, неконтрольованими.
Це зроблено тому, що Янукович не вірить у свою перемогу, і тільки через фальсифікацію хоче здобути результат.
До внесення цих недопустимих змін всі комісії, які проводили вибори, формувалися на рівних: половина комісії Януковичем, половина – мною. І це давало надію, що результати виборів, процес голосування були би проконтрольованими.
Але внесенням змін до Закону, які відбулися з порушенням всіх регламентних норм, по суті, з руйнацією парламентаризму, сьогодні цей паритет, ця рівність в правах контролю за виборами повністю зруйновані. І тепер на базі цього Закону можна викидати без суду і слідства члена виборчої комісії і робити виборчі комісії тільки на базі представників одного кандидата.
Я думаю, що це ставить під загрозу проведення виборів і це начисто руйнує демократію в державі. Це повністю руйнує вибір людей, який вони зобов’язані робити на президентських виборах.
Я буду зараз вживати надзвичайних заходів. Перш за все, я звертаюся до Президента України. Якщо він відчуває, що він є гарантом Конституції, якщо він відчуває, що він несе відповідальність за продовження розвитку демократії в нашій державі – на цей Закон треба терміново накласти вето. Якщо вето не буде накладено, я буду вважати, що Президент є учасником всіх цих процесів по руйнації чесних виборів.
Буквально за декілька годин я запросила послів країн Великої вісімки. Завтра я запрошу послів всіх країн світу, які представлені в Україні, для того, щоб поінформувати їх про те, що з моменту підписання Закону, який сьогодні був прийнятий в парламенті, більше в країні виборів немає. І вони вже не будуть мати значення, тому що все буде сфальсифіковано, від першої до останньої цифри. Крім того, завтра я буду скликати на прес-конференцію представників засобів масової інформації, які представляють інші держави.
Я хочу, щоб весь світ знав, хто і на яких підставах руйнує народжені паростки демократії в Україні. Я хочу, щоб весь світ знав, що чесним виборам в Україні прийшов кінець. І хочу щоб світ, так само як і всі громадські організації, всі демократичні люди в нашій державі, дали свою оцінку.
Я буду боротися за те, щоб Закон залишився в тій редакції, в якій він був, і щоб вибори все ж таки в державі відбулися.
Февраль 4th, 2010 at 02:49
Отак починається головний етап української, Помаранчевої, революції, початої наприкінці 2004. Орда приперта до стіни і їй вже нічого втрачати, крім власного життя. Вона піде на все! Тільки це її не врятує. Ординський карфаген буде зруйнований.
Знаєте, як про цю подію розказали в новинах радіо Свобода? Не повірете: все переказали зі слів януковичів. ТІЛЬКИ! Дали слово декому Вадіму Колєснічєнко, який поінформував слухачів Свободи, що таким чином “рєгіонали” рятують чесні вибори від фальсифікаторів-бютівців, які мають намір зірвати вибори, бо очевидно їх програють. Мов, БЮТ планував блокувати роботу комісій. КРАПКА. Така інформація по “самому об”єктивному радіо”! А про якесь пукенське-кишенькове Ехо Маскви й казати нічого.
______________________________________________________
Тільки нічого їм не допоможе. Як у 2004 не допомогло. Справа лише у ціні, якою прийдеться захищатися від Орди.
Україна ніколи не буде Ордою.
Февраль 4th, 2010 at 03:16
Радіо Свобода не може бути захопленою Ордою, але, підкупи можливі, як і вербування журналістів.
Февраль 4th, 2010 at 07:24
А знаєте що найстрашніше - ось спілкуюсь з молоддю Західної України - і повна апатія (!) - “не підемо на вибори”.
Звідки це??????
Здавалося б “західники” повинні як ніхто…
Сьогодні вже реально страшно….
Февраль 4th, 2010 at 09:30
Не піддавайтесь, SergiyS!
Бо вони саме цього і хочуть, щоб нам було страшно.
Сьогодні я від багатьох людей, хто не збирався іти голосувати, почула, що вони тепер підуть обов*язково.
Февраль 4th, 2010 at 14:23
2 SergiyS
Підтримую пані Олесю! Як не парадоксально, саме прогресизм західних українців призвів до їхньої апатії. Бо їх обдурили пропагандисти, спираючись саме на західноукраїнський (зрозумілий!) максималізм. Забужко, Тягнибок та інші з їхніми закликами до ігнорування виборів (бо там немає їхнього месіі), а до того - постійний бруд на адресу ЮВТ, отруїли богатьох на заході України. Але, це тимчасовий і, можливо, не такий вже масштабний ексцес. Пам”ятаєте, навіть у Шустера ЮВТ перемогла бандюковича (53% проти 47%)!
Февраль 5th, 2010 at 00:41
До речі, про Шустера:
http://shusterlive.com.ua/index.php?option=com_poll&task=results&id=29
А іще і ось ця ссилка:
http://censor.net.ua/go/offer–ResourceID–145491
Февраль 5th, 2010 at 01:16
Дякую, пані Олеся, дякую, пан Ш-ко, за підтримку, дякую авторам сайту і всім його прибічникам.
У моєму оточенні (я із Житомира) по моїм, звичайно, субєктивним оцінкам, відсотків 60 за Тимошенко. Багато, дуже багато тих, хто готовий не прийти на вибори. В нас ще можна спорити, щось доводити, переконувати. Но коли з східняками спілкуюсь - там абсолютно непробивна стіна ненависті. Я вважаю, якщо вдасться переконати Захід проголосувати - Юля може перемогти.
Бажаю всім нам ПЕРЕМОГИ!
До зустрічі в Україні ЄВРОПЕЙСЬКІЙ!
Февраль 5th, 2010 at 03:33
2 SergiyS
Як точно Ви висловили те, що і я хотів би сказати, шановний пане Сергію! “Бажаю всім нам ПЕРЕМОГИ! До зустрічі в Україні ЄВРОПЕЙСЬКІЙ!”
Тепер - про настрої в західній Україні. Життя настільки парадоксальне за своєю суттю, що сперше Ющенко підірвав позиції українства своєю зрадою, але тепер, коли його Зрада стала майже для всіх очевидною (крім фанатиків), ставлення до його закликів (не голосувати, або голосувати проти всіх) МОЖЕ змінитися на протилежне серед тих, хто до Ющенка прислухався. А ті, що навіть не прислухалися, але хвилювалися під впливом ординській пропаганди (мов, янукович - зло, але і Юля - зло), тепер також мають сильніший привід задуматися: а) Ющенко - зрадник; б) Ющенко - проти ЮВТ = ЮВТ - чесна людина.
Справа лише в тому, чи вистачить людям ЕНЕРГІЇ для того, щоб прокрутити во власних головах заїржавілі колесики - пройти весь логічний ланцюжок - та відірватися від диванів, прийти на виборчи дільниці.
Во всьому цивілізованому світі БІЛЬШІСТЬ людей ПРИРОДНО не дуже енергійна в суспільному аспекті. Але активна меншина працює
КАТАЛІЗАТОРОМ визвільнення сплячої суспільної енергії.
Тому, ДУЖЕ багато залежить від нас - активних патріотів. Наскільки нас багато і наскільки інтенсивно і вірно ми розповсюджуємо в суспільстві флюїди відповідальності, енергійної поведінці та логічного аналізу ситуації - настільки великі наші шанси.
Смішно, коли дехто каже, мов, “народ у нас не такий…”!! Якби народ у нас був поганий, не було б у нас Помаранчевої революції, а суспільний попит був би на СУЛТАНА/ЦАРА/ФЮРЕРА. Однак, українці принципово ПРОТИ диктатури! І це - при постійному цілодобовом зомбуванні ординським ТБ на користь рабській свідомості. Хіба можна бажати кращого, ніж ми маємо зараз, стану мислення суспільства? Чи, може, критики нашого народу вимагають від нього політичних інстинктів, які мають американці та шведи? - це після 350 років ординського рабства!?
В нас все настільки гаразд, наскільки це принципово можливо. І НІЯКИХ причин для скиглення немає. Треба СПОКІЙНО працювати на подальшій прогрес суспільства. А прогрес - колосальний! Згадайте рівень суспільних думок у 2004 та дорівняйте до сьогоднішніх: це дитинство проти юнацтва. ДОРОСЛІШАЄМО очевидно!
Все буде гаразд, як би не повернулося життя.
Україна обов”язково ПЕРЕМОЖЕ всі навали і буде ЕВРОПЕЙСЬКОЮ!
Хочу ще повторити сказане паном Сергієм:
До зустрічі в Україні ЄВРОПЕЙСЬКІЙ!
Февраль 5th, 2010 at 04:58
Сьогодні останній робочий день перед виборами. Підійшла до кожного співробітника. Нікого не агітувала. Просто пояснювала, що буде (може бути) з кожним із них, якщо переможе Янукович. Аргумент “можлива втрата роботи” діяв, навіть, на самих “ідейних та крикливих”.
Один із позитивних наслідків кризи - в дії!!!
Люди пам*ятають, як воно, без роботи, і бояться її втратити.
Може я поступила жорстоко по відношенню до них?
Февраль 5th, 2010 at 05:52
2 Олеся
Пані Олеся, Вашім колегам дуже звезло, що їм випало працювати у Вас. Я думаю, Ви самі це добре розумієте.
Ваша щирість - це єдина можлива поведінка порядної людини. Жорстокість тут абсолютно перпендікулярна (ні до чого). Люди повинні розуміти, що грашки закінчилися давно. Інфантильність - це самогубство.
Февраль 6th, 2010 at 19:46
http://tvoy-vibor.com.ua/results.html
Февраль 7th, 2010 at 05:15
2 Соло
Дякую Вам за посилання на цей чудовий сайт!!
Сперше хотів би промовити невеликий спіч спільного характеру, а потім - конкретику. Важко подолати ейфорічне відчуття після цього сайту. Хоча і потрібно подолати. Ще нічого не вирішено.
Особлива подяка його авторам. Коли хтось запитує - а де воно, громадянське суспільство, в Україні, можна приводити, як приклад, також шановних авторів цього сайту. Як і шановних панів Овчаренків, авторів сайту, на якому ми зараз спілкуємося.
______________________________________________
ТЕПЕР - КОНКРЕТИКА
Сперше виникає спокуса відкинути цю статистику як не показову, бо відрізняючися віком та фахом прошарки суспільства інтернетом користуються не однаково. Переважно, користуються ним молодші прошарки.
Але, ми можемо діференцировано підходити до оцінки результатів! Розіб”єм весь електорат на 2 статистичні групи: молодші 55 років і старіші. Саме перша група представлена в статистиці сайту (див.вікову структуру голосувавших).
Саме ця вікова група найбільше припускає варіації власних поглядів, тобто, менше консервативна в поглядах на відміну від старішої групи. ПРИПУСТИМО, що старіша група голосує за затвердженим стереотипом - згодно з етнічною самоідентифікацією. За останнім переписом населення (2002 р.) в Україні десь 17% росіян та стільки ж українців, які вважають рідною мовою російську(”русіфіковані”). Разом таких - приблизно 1/3 населення. Цікаво, що приблизно така ж частка януковичів за результатами голосування. Старіші за віком, скорій за все так і будуть голосувати стійко за своїх кандидатів - одни за проросійських (ординських), другі - за українських. Тобто, приблизно 2/5..1/3 електорату (старіша вікова група) прголосує в прпорції 2/3 за українського кандидата, 1/3 - за ординського. А ВИМІРЯТИ ВІДХІЛЕННЯ ВІД ПРОПОРЦІЇ “2/3 ПРОТИ 1/3″ ОЗНАЧАЄ ВИМІРЯТИ СТАТИСТИКУ ПОГЛЯДІВ САМЕ МОБІЛЬНОЇ ЧАСТКИ ЕЛЕКТОРАТУ. А адже саме ця (мобільна) частка електорату на сайті і представлена!
Єдина видима причина МОЖЛИВОЇ великої похибці - це “накрутчики”. Наскільки я порозумів, ця проблема сайтом не вирішена. Але, наврядчи багатьом схочеться втрачати час.
__________________________________________________________
ОТАК - ПОКИ Я ЦЕ ПИСАВ, САЙТ ПЕРЕСТАВ ВІДПОВІДАТИ! Можливі внутрьошні причини, але, малоймовірно, бо сайт простий. Схоже, на сайт організоване навалу. Гебня ж по мережі шляється, винюхує - де що є здорового, щоб це здорове придушити!
Таааак! Поки не буде придушено Орду, Орда буде придушувати все, до чого дотягне свої чортові копита.
Але, нас їм не подолати. Їхній час - пішов. Наш - приходе!!
________________________________________________
Хвилюють новини - виборча активність поки що мала.
Февраль 7th, 2010 at 05:59
Сайт вже працює. Добре.
Загальна статистика приблизно така: 60% - за ЮВТ, 30% - за януковича та 10% - проти всіх, причому, в не мафіозних областях проти всіх на десь 5% більше, ніж в мафіозних.
____________________________________________________
ЯКЩО:
1) Статистика репрезентативна (показова);
2) Явка в не мафіозних (не януковицьких) областях буде не менше 50% (при 80% в януківських);
3) Фальсифікацій - не більше 2..3%;
ТОДІ голосів буде приблизно однаково за януків і за ЮВТ.
ЯКЩО ЯНУКОВИЧИ напишуть собі більшу явку та ще набросають фальшивих бюлетенів десь на 10%, нам потрібна явка 60%, щоб отримати приблизно стільки ж, скільки януковичи.
Але, задля ОЧЕВИДНОЇ переваги у 10%, нам потрібно біля 70..75% явки.
ТОБТО, 70..75% ЯВКА ВИРІШИТЬ ВСЕ ВОДНОЧАС, РІШУЧЕ І БЕЗАПЕРЕЧНО!
ЯК ВИТЯГТИ ЛЮДЕЙ НА ВИБОРЧИ ДІЛЬНИЦІ?
Хоча б 60% явки - вже можна буде стійко вимагати визнання нашої перемоги, апелюючи до суспільної думки з фактами неминучих масових фальсифікацій з боку януковичів. Заяви - в суди. Хоча, не відомо, чи будуть там вирішувати об”єктивно. Сумнівно. Тиск потрібен з боку народу! Велика явка була б одночасно і таким само тиском.
Февраль 7th, 2010 at 06:13
Знову сайт не працює! Спробував зайти на сайт БЮТ - теж само - не відкривається!
Февраль 7th, 2010 at 12:14
Що це таке: на 20:00 явка така ж, як і на 15:00 - 50%???