ЗМІ: В Чечні затримали ще двох підозрюваних у вбивстві Нємцова
09 марта 2015

ЗМІ: В Чечні затримали ще двох підозрюваних у вбивстві Нємцова


У зв'язку з розслідуванням вбивства Бориса Нємцова в Шелковському районі Чечні затримано ще двох осіб.

 

Як повідомляє "Росбалт" з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах, чоловіків затримали вчора ввечері, передає Еспресо.TV.

 

Співрозмовник агентства не став називати їхні прізвища, зазначивши тільки, що один з них є двоюрідним братом чеченського високопоставленого силовика.

 

"Ці люди потрапили в поле зору силовиків у зв'язку з відпрацюванням осіб, з якими останнім часом підтримували відносини Дадаєв і Шаванна. Ступінь їх причетності до вбивства Нємцова перевіряється, тривають допити. Рішення про те, чи звертатись до суду з санкцією на арешт, не прийнято", - розповів співрозмовник агентства.

 

Він підкреслив, що всі фігуранти цієї справи на момент затримань не працювали в силових відомствах Чечні. Також він підтвердив, що основною версією слідства є вбивство через висловлювання Нємцова, які група жителів Чечні вважала образливими для мусульман.

 

Нагадаємо, що колишній боєць батальйону МВС Чечні "Північ" Беслан Шаванна 8 березня під час затримання в Чечні загинув, підірвавшись на гранаті. Інший екс-боєць "Півночі" Заур Дадаєв був затриманий в Інгушетії і заарештований за рішенням Басманного суду Москви. За інформацією ЗМІ, він дав свідчення, що рішення про вбивство Нємцова було прийнято через його "негативні висловлювання на адресу мусульман". 


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий