<span class=' bold ' >С.О. Втрата часу тісно пов'язана з втратою сил </span>
12 июня 2016

С.О. Втрата часу тісно пов'язана з втратою сил


Станислав Овчаренко

Див. відео:"Ми" і "Вони": Офшорний скандал як світова проблема" 

http://svetiteni.com.ua/mi-i-voni-ofshorniy-skandal-yak-svitova-problema 

1. Передрукування через довгий час моїх постів доводить, що час на них майже не вплиає. Бо це - не журналістика, а порівняльна історія з філософським прогностичним аналізом. У нас в Україні дуже поширена квазі-політологія. Хоча політологія не наука, а ремесло (skill, а не science). У нас взагалі випали з поля зору громадськості деякі види інтелектуальної та культурної діяльності - які ще існували навіть в радянські часи. І ще існують за кордном, на Заході, наприклад.

 

2. Отже - потрібно свідомій активній освіченій громадськості роз'яснювати людям елементарне - що 2х2=4, а не 5 хоч ти плач! Якщо, наприклад, говорять, що "потрібно зруйнувати Верховну Раду" чи "скоротити кількість депутатів", "скасувати депутатську недотроканість" - то говорять дурню навіть дещо освічені люди. Люди плутають злочинність конкретних депутатів зі значенням самого парламенту - не випадково вони, парламенти існують як противага диктатурі вже самим своїм фактом незалежного існування.

 

3. Отже - узурпація влади президентом вже відбулася, і багато темних чи свідомо затемнених людей цьому радіють. Але злиття трьох гілок влади (законодавчої, виконавської та судової) - в одну гілку - фактично створює передумови для ТОТАЛІТАРНОЇ влади. Після настає час для скасування права на приватну власність та право на освіту, пересування та доступу до інформації. 

 

4. Це ВЖЕ відбувається. Якщо чогось диктатором ще не досягнуто - тільки питання часу, не більше. 

Якщо скасоване право на приватну власність та права людини - громадянське суспільство стрімко втрачає силу та вплив на суспільство та владу - і тоді НІЯКІ рейтинги не мають значення. Вибори неодмінно стають фейковими, підробленими.

В останньому випадку влада диктатора неймовірно посилюється за рахунок... ослаблення України в цілому як країни, держави. Тепер - не корупція, тепер САФАРІ олігархії в завойованій країні - "Сомалі"

 

5. Ази: втрачати демократію шляхом демократичних процедур можливо, навіть легко. АЛЕ повертатися до демократії як найскладнішої форми соціального буття демократичним та юридичним шляхом НЕМОЖЛИВО в принципі. Будь-які вибори будуть сфальшовані - а на кожного "виборця" піде все менша порція гречки. Не буде жодної достовірної інформації та доступу до важелів громадського впливу. Тобто - коли прозріємо - буде пізно: слабкі особистості будуть 

 

"Единица ноль, единица - вздор,

Голос единицы тоньше писка.

Кто тебя услышит? - разве жена,

Да и то, если не на базаре, а близко!"

(Володимир Маяковський)

 

6. Саме до такого стану Порошенко та його оточення хоче довести українське суспільство.

Я вже писав - у такому стані мирного та легітимного вороття немає взагалі. Можна себе перетворити на мавпу. але потім з мізками мавпи назад повернутися вже неможливо. Назад ходу немає.

 

7. Саме тому - або завдати ПРЕВЕНТИВНУ дію на диктатуру, або терпляче чекати згнивання режиму, як колишнійц Радянський Союз, у якому повалення комунізму НЕ було. Всередині чорного ящику влади НІЧОГО складного немає. Відсутність наіонального лідера - проблема НЕ лідера, а суспільства. Ось воно і хапається за політичну дитину Надю Савченко, сприймаючи її недосвідченість за "щирість" та "справжню правду". Так вона ще не раз надурить САМА СЕБЕ! Ми кажемо - що кожний новий день її помилок та невірних рухів скорочує її вплив на політику як шагреневу шкіру. (з Бальзака, якщо хто забув чи не знав).

Але найкращі уми, найталановитіші люди-новатори втечуть закордон - який сенс, якщо їх не чують? Усі лідери ходять поруч з нами, але це проблема зору та слуху решти громадян...


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий