<span class=' bold ' >С.О. Військові та революція</span>
14 августа 2017

С.О. Військові та революція


Станислав Овчаренко

Див. відео:"США та Україна перед великими випробуваннями, взаємний зв'язок" 

http://svetiteni.com.ua/ssha-ta-ukraina-pered-velikimi-viprobuvannyami-vzaemniy-zvyazok 

 

1. Як би нам не було погано в Україні - повинні пам"ятати: ми самі є причиною цього - бо на попередньому етапі щось прогавили. а прогавили тому, що до чогось важливого вчасно виявили байдужість - по тім не стало часу на засвоєння предмету знань та діяльності. Нації, які вважають виховання та освіту не менш важливими, ніж годувати та вдягати - у кінцевому рахунку виграють тих, хто залишає власних дітей на стихію, самоплив. Хороша сім"я ЗАВЖДИ сильніша за стихію вулиці, випадкового оточення... Все - з дитинства! 
Отже: у таких недолугих: спочатку "ще не на часі", потім "немає часу!".

2. Щодо загибелі атошника:
"Військовий" - це СОЦІАЛЬНИЙ стан, а не політично-ідеологічний, тому згуртованості серед військових історично ніколи не буває. Саме тому в громадянську війну царські офіцери на третину залюбки стріляли у інших фіцерів на протилежному боці. Решта - теж третина - просто споглядала зі сторони і не приймала участі. Наприклад - офіцери Зощенко, Микола Гумільов, Михайло Булгаков. САМЕ ТОМУ такі вбивства АТОшників примусить тих, хто залишиться в живих - політично визначатися. Під керівництвом політичного ідеологічного керівника - формально цивільного! Історія ЗАВЖДИ повторюється у таких випадках. Адже і Гонгадзе-журналіста теж згадали після вбивства при Кучмі 75 (сімдесяти п"яти) журналістів. Тепер це і не згадують... Саме тому вбивства - як знаряддя приборкання чи пробудження - як вийде...
Потрібен процес індивідуального самовизначення потенціальних жертв!

3. Багдашкіну щодо "неможливості" революції:
Люди, які нгедостатньо знають історію та супутні науки - одразу вдаються до конспірології, теорії заколоту та ще чогось. Дійсно, потрібен розкол еліти - але потрібне також визрівання широких мас народу, на що в Росії пішло майже ціле століття. Але довгі десятиліття пішли на визрівання саме мільйонних мас. Радянщина в 1918 - 1921р.р. посиленно підкупляла "корисних ідіотів" - але маси на Заході НЕ підтримали комуністів - і нічого не вийшло. Польща НЕ підтримала більшовиків - навіть робітники. Вивчайте історію громадянської війни в Росії на конкретних фактах. Німецькі гроші - це добре. Але передусім робітники та солдати з матросами (селяни!) підтримали саме більшовиків. Білі НЕ могли набрати солдатів з народу, а червоним це було набагато легше. Істину треба знаходити не так з узагальнених положень, як робити самим узагальнення з конкретних фактів громадянської війни. Скоро в Україні НЕЗАЛЕЖНО від опозиції чи влади буде шалена смута та кров - бо розгул бандитських бариг добром не закінчиться - бухгалтерія контреволюції надто витратна.


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий