<span class=' bold ' >С.О. У чому позитив вибору політичних клоунів?</span>
29 июня 2019

С.О. У чому позитив вибору політичних клоунів?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

1. Зараз в Україні набагато заплутаніше, ніж це здається з пропагандистських виступів усіх, кого ми наводимо у роликах - і цього слід було чекати. Я писав усім, що президентські вибори - мав позитивний лише той момент, що був відсторонений Петро Порошенко та його оточення - і з'явився хоч якийсь острах перед виборцями. 
2. На цьому чисто позитивні наслідки президентських виборів вже далеко не такі однозначні - саме через те, що українське суспільство поринає у певний політичний хаос, адже в умовах диктатури класу олігархії будь-який хаос більш корисний, бо правляча верхівка не така консолідована, як в інших пострадянських країнах. Саме через внутрішні чвари всередині правлячого олігархісного класу суспільство може и повинно відстоювати власні інтереси - і це в дечому вдається. 
3. Особисто мені шкода, що проголошені дострокові парламентські вибори - адже випадковий набір у партію "Слуга народу" за гранично стислий час НЕ може бути ні оптимальним, ні успішним чисто фізично. Немає часу на відбір. Але населення цього НЕ розуміє, що політичні вибори - не еротичний театр, де "молоді обличчя" та інші свіжі частини тіла так високо цінуютьс ячерез свою "свіжість". 
4. Звичайно, олігархія вперто, за великі і часто не дуже великі гроші висуває на політичну арену все нові та нові тіла та обличчя - у надії, що якійсь політичні мавпочки комусь сподобаються - як сподобався сам Зеленський чи Вакарчук. 
5. Цей хаос посилюється тим, що дійсно Зеленський та його оточення мусить прискореним шляхом набувати досвід та робити помилки чи негідні вчинки - свідомо чи ні. Зеленський хоче одноосібно через більшість у Верховній Раді мати абсолютну владу - як кожний президент до нього. 
6. Саме тому порошенківці, у тому числі Лілія Гриневич шукатиме і знахордитиме помилки, "проколи" та "приколи", що дискредитують Зеленського. У цих умовах НЕРЕВОЛЮЦІЙНОЇ України дійсно росте вплив колишніх регіоналів - але не так з ласки оточення Зеленскього чи Тимошенко, а через умови хаосу, коли контроль державного апарату заслаб над подіями в Україні та навіть на фронті. Адже, якщо навіть і відсторонили Полторака та Муженка - але в армії досить російських колаборантів. 
7. Саме тому цей конфлікт НЕ між "патріотами" (Порошенко - патріот??) та проросійськми силами - а конфлікт ВСЕРЕДИНІ правлячого олігархічного класу. Боротьба між олігархією та суспільством фактично ще не розпочиналася - бо немає революційної ситуації. 
8. А просто виборами перемогти олігархію НЕМОЖЛИВО через потужні фінансові інтереси купки "еліти", яка без державної влади не може існувати - бо їх мета - не чесний прибуток підприємця, а кримінальна насильницька рента. Цей фактор забувають і у нас, і на Заході. А блог Муждабаєва - не аналітичний, не інформаційний - а пропагандистський - його не хочеться і обговорювати. 
9. Щодо слів Гриневич - що її, міністра, не пускають у школу - це вже боротьба оточення Зеленського проти старого уряду Гройсмана - де Гриневич і є міністром. Щодо "не війни, а громадянського конфлікту" в Донбасі - це до прибічників того ж Порошенка, адже Кернес (мер Харкова) та Медведчук говорили завжди і не таке... 
10. Так що не можна зараз чекати революційних наслідків від нереволюційного на сьогодні суспільства - ЦЕ потрібно тримати в голові.
11. Мені тільки шкода Юлії Тимошенко, яка вимушена витрачати свій непересічний талант,здібності на людей, які потребують не так розрулення ситуації, як політичних РОЗВАГ. Адже про тарифи навіть забули, про жалюгідні пенсії, про масовану еміграцію на Захід... 
12. Останнє, про що забувають - проблема НЕ в вдалій програмі, ідеї чи заявах - проблема в волі знищення олігархшї як класу - але НЕ в результаті виборів...


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий