<span class=' bold ' >С.О. Що чекає у майбутньому сьогоднішніх героїв?</span>
02 марта 2016

С.О. Що чекає у майбутньому сьогоднішніх героїв?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Україна: Революція реальна і революція уявна

http://svetiteni.com.ua/ukraina-revolyutsiya-realna-i-revolyutsiya-uyavna 

 

1. Але ж українські воїни, на думку Полторака, незаконно зайняли Широкине - бо по договорняку Порошенка-Путіна Широкине потрібно було здати росіянам?

 

2. А Маріуполь - ні? Адже "Рошен" - вивели з Маріуполя - аби щось не трапилося! Полторак прохопився істиною - потрібно повернути (запросити?) росіян назад? Адже у нас АТО - і той, хто буде ображати українських громадян "сепаратистів" - буде мати справу з Матіосом та Аваковим!

 

3. Адже в умовах миру вбивати "ворогів" не можна, бо ворогів у мирний час не буває! Так що не нагороди, не виплати, а в'язниця чекатиме на наших бійців. Як на Краснова, наприклад, або куля - як на Мужчіля чи Музичка... Якщо хтось розслабиться - згадайте Музичка та Мужчіля, Галущенка - це наше майбутнє. Олігапрхічна диктатура не може без власного кладовища ворогів.

 

4. Приклад української соціальної антиутопії:
Вже дуже скоро Оленою Білозерською буде опікуватися військова прокуратура та СБУ. Адже вона стріляла у мирних українських громадян, яких помилково вважала "сепаратистами" та "ворогами", не розуміючи, що АТО - це мирний час, а у мирний час НЕМАЄ ворогів.

 

5. Тим більше, якщо з уявним ворогом торгує наш головнокомандувач, а на тому боці - однопартійці "Опозиційного блоку" та частини Блоку Порошенка! Так що приклад Станіслава Краснова, Лісника - майбутнє шановної (без іронії) Олени Білозерської та її товаришів. Попереду - в'язниця та катівня в підвалах Грицака, Матіоса та Авакова.

 

6. Якщо пані Олена хоче мирним та законним шляхом перебрати ініціативу на себе - не вдасться. Юридичного, мирного шляху переходу від олігархічно-кримінального режиму НЕ існує. Доведеться плигати через прірву "беззаконня" - або тікати з України - де народ підтримує бариг.

 

7. Немає зараз логічного, законного, мирного шляху розрулення ситуації. Якщо росіяни будуть витіснені ПРИ Порошенку - це ПОГАНО, бо режим олігархії та бандоти увічнюється. Диктатори після перемог лише укріплюються. Зараз саме невдачі на фронті підштовхують Україну до історичного прогресу. Так було завжди в історії людства. Так що яРОШЕНИ - дуже підходяща сила для укріплення олігархічної влади.


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий