<span class=' bold ' >С.О. Олігархія і після Порошенка не припинилася як багатоголова гідра...</span>
03 июля 2019

С.О. Олігархія і після Порошенка не припинилася як багатоголова гідра...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Щоб щось розуміти в революційних процесах, потрібно читати геніального...Леніна! Вже пройшло століття - але уроки Леніна про революцію та рух мас - мають глибокий сенс. Усі події 1991, 2004, 2014 років - це "відмотування назад" подій революції 1917року - а саме Жовтневого перевороту, де усі тактичні ідеї та дії Леніна виявилися успішними на той час. 
Ми в наступному році будемо згадувати століття найбільшої геополітичної катастрофи світу під керіваництвом саме Леніна та ленінців. Зараз Україна щосили хоче випростатися з зашморгу комуністичної теорії та практики державного управління закритим суспільством. 
Наші опоненти - це уламки того комуністичного світу у вигляді "русского мира" та олігархічної влади Кравчука-Кучми-Ющенка-Януковича-Порошенка. 
Ми вже писали щодо Порошенка: він НЕ підприємець - він НІЧОГО не створив з підприємств, він лише привласнив собі те, що зміг, знаходячись при владі. 
Саме тому Порошенко та його оточення НЕ буде ні в чому домовлятися з Майданом ні завтра. ні післязавтра. Там, де великі гроші та велика влада - там немає ніякого компромісу, немає ніякого "слова офіцера" (блазня Луценка), немає НІЧОГО, на чому суспільство може порозумітися з цією владою. Усі вичікування та чекання - на користь більш мобільного держапарату, який посиленно готується до розправи з народним протестом. Ті, хто безкарно вбивав Білого, Костакова, Лісника - живі та почувають себе у безпеці - до тих пір, поки президент має потребу у їх послугах. 
Але ж ні: наша спільнота, озброоєна, але політично наївна як діти - ЧЕКАЄ, що "добрі люди" з влади зглянуться та випустять з в'язниць наших політв'язнів. 
НЕ ВИПУСТЯТЬ! Саме тому не будуть ні випущені на волю добровльці, ні знижені тарифи на комуналку, ні звільнені сепаратисти зі свої посад - НІЧОГО НЕ буде. Олігархія живе страхом суспільства, та вбивством тих, хто справді не боїться. Вбивство Лісника нічим не краще вбивства Нємцова в Росії - це ТІ САМІ ЛЮДИ - по обидва боки гладіаторського турніру дурних озброєних рабів. Це треба бути рабом за покликанням - щоб вважати, що можна перемогти зовнішнього ворога, маючи ТАКОГО САМОГО ворога в тилу на високих посадах. 
Майже вся Україна - суцільна наївна Надя Савченко - яка збирається домовлятися з хижаками про перехід на вегетаріанську дієту! Це - факт трагіфарсу української революції: вбиватимуть кращих - а "хороші" продовжать домовлятися з тими самими хижаками... 
Суспільство, як правило, відстає на два-три кроки від історичних завдань перед нацією. Кров - плата за злісне небажання розумнішати у власних ж інтересах...


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий