<span class=' bold ' >С.О. Громадськість Запоріжжя не витримує тест на вошивість щодо факту каральної психіатрії</span>
17 июля 2013

С.О. Громадськість Запоріжжя не витримує тест на вошивість щодо факту каральної психіатрії


Станіслав Овчаренко
 
Див. відео: "Чи опиратися міліції? Незгода з Луценком"
1. На тлі гучного захоплення райвідділків міліції у інформаційній тіні залишився "успішний" досвід каральної психіатрії. В місті Запоріжжі голова Коммунарського районного суду Герасименко Сергій Гаврилович за політичними мотивами повторив досвід каральної психіатрії, примусово запроторивши Раїсу Радченко до психлікарні. ми не будемо зараз вдаватися у подробиці - досить того, що міліція та суд Герасименка перебрали на себе роль медиків та визначили діагноз політичному опоненту.
Запоріжжя належить до Південно-Східного регіону, де, як і в Донбасі, править бал партія регіонів та їх "смотрящі".
2. Потрібно, щоб країна відгукнулася на владний тест на вошивість українського суспільства. Ми наводимо фото та повне ім'я судді-карателя. Бажано мати його № телефону, домашню адресу та те саме про міліціонерів, які чинили злочин за рішенням такого "судді".
3. Ми не чекаємо справедливості від Коммунарського суду м. Запоріжжя - вони забули, що це таке. Ми чекаємо реакції суспільства, громадськості міста Запоріжжя, яке мовчки проковтнули такий прецедентний злочин.

Тепер - дещо про суддю-ката:        
Герасименко Сергій Гаврилович; Комунарський р-ний суд м.Запоріжжя, голова (з 04.1990), суддя (з 05.2000, безстроково).
Н. 10.03.1957 (с.Ільїно-Посадське, Ірбейський р-н, Красноярський край, Росія).
Осв.: Свердловський юрид. ін-т (1983), "Правознавство".
1971-75 - учень, Копський політех. тех-м Красноярського краю. 1975-77 - служба в армії. 1977-78 - інструктор, РК ВЛКСМ м.Красноярська. 1978-82 - студент, Свердловський юрид. ін-т. 1982-87 - нар. суддя, Шаболинський р-ний нар. суд Кіровської обл. 1987-90 - нар. суддя, Заводський р-ний нар. суд м.Запоріжжя.
2-й кваліф. клас судді. Засл. юрист України (12.2009).

Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий