<span class=' bold ' >С.О. Блок Порошенка - Яценюка як перевтілення олігархічного режиму </span>
05 октября 2014

С.О. Блок Порошенка - Яценюка як перевтілення олігархічного режиму


Станіслав Овчаренко

Див. відео: "Життя по новому? А війна - теж по новому?"

1)

1. Вважаю, що дуже природно, що об'єднуються Блок Порошенка та Яценюка-Турчинова-Авакова. Тобто, ми вже зараз маємо Блок Порошенко-Турчинов-Яценюк-Аваков - тобто олігархічний блок вузького кола привілейованих проти решти середнього класу та інтелігенції.

 

2. Але собі у поміч - обрали "Самопоміч", яка відбиратиме голоси у "Батьківщини" та

 

3. Ляшка, що відбиратиме голоси у "Батьківщини" та "Свободи". Ситуація ускладнюється тим, що "Свобода" свідомо співробітничає з Блоком Порошенка, йде на взаємні поступки.

 

4. Олігархія, як і в Грузії, спирається на люмпенізовані шари населення, які підуть за запахом кусня хліба, як у Грузії за Іванішвілі.
Це - реальність. 

5. Далі: реальність має свої власні закономірності розвитку: фактична зрада держави та демократії, інтересів середнього класу доводить, що після повалення диктатури Януковича попереду - буржуазна революція середнього класу, але у вигляді революційної диктатури та системи революційних трибуналів задля перемоги над зовнішнім ворогом.

 

6. Путін - наш кращий вихователь патріотизму та євроейськості. спитайте про це не Меркель, Кемерона чи Обаму, а Робесп'єра чи Кромвеля - що вони зробили з ЛюдовикомХУ1 чи Карлом1? 

 

7. Перелічені прибічники влади олігархії нічому не вчаться - тому заслуговують на історичне покарання. Якщо вони не цікавляться історією - історія жорстоко поцікавиться ними. Хто не хоче бути суб'єктом процесу, буде обов'язково її об'єктом.

 

8. Арешт бійців "Айдару" та інші подібні акції людей Авакова призведуть одного разу до того, що "Айдар" візьме під арешт самих міліціонерів. Сміттєві баки - то не акція, а натяк на акцію.

 

2).

9. Є набридла фраза, що "історія вчить тому, що нічого не вчить". Але вірно і те, що "банальним здається те, що відбувається не з нами".

 

10. Отже - виступ Яценюка: сценарій той самий - "чесні очі". Раз спрацювало - можна і далі.

 

11. Але якщо уважно прослухати текст виступу - то помічаєш досить багато цікавого та неправдивого. Отже: Шустер пожалівся на сваволю чиновника - але Яценюк, наче не чуючи - перевів мову на "свободу слова".

 

12. Значить - сваволя триватиме і далі. Перевід стрілок майже ніхто не помітив. 

 

13. Далі: він говорить, що вже більше як два місяці малий та середній бізнес не чіпають, але "лише олігархів". Це - пряма неправда: з моїх друзів податкова вже більше 10 днів недавно не злазила, але олігархами вони не є. Хоча б за об'ємом виробництва. 

 

14. Тому він дуже часто на рівні таблиці множення доводив, що усі труднощі - від війни!.

 

15. Стоп! Тут повна відмазка, "війна все спише". Він вже нічого не говорив про"стіну" - мабуть зрозумів, що усі зрозуміли - що це не відмазка, а неконтрольовані витрати.  Що ця фішка не працює. 

 

16. Прошу усіх звернути увагу на демагогічну манеру навмисно спрощеного пояснення - але усе зводилося до "у нас війна". І у нас - "бюджетний дефіцит".

 

17. Але НІЧОГО не скзано про граничну межу подактів з малого та середнього бізнесу - лише про кількість цих податків. Але у 9 податків обов'язково втискують колишні 22. 

 

18. Далі: загальна сумма соціальних внесків разом з податком на зарплату  - не 41%, а більше 60%. Саме тому податок на заробітну плату у сукупності повинен не перевищувати 13- 15%%. 

 

19. Далі: НАВІЩО Україна платить Росії за газ? Адже руйнування, анексія Криму і таке інше - вже не компенсуємо? Є лише одне пояснення - його величність - ВІДКАТ. 

 

20. Далі: Яценюк не піде у відпуску на час виборів, де він у списку - перший. "Немає часу!" - демагогічний виверт для тих, хто мислить не аргументами, а звуками-символами. 

 

21. Тобто - маємо кваліфіковано побудовану брехню з професійно побудованим замовчуванням. 

 

22. Останнє: Яценюк прирівняв Тимошенко до Ющенка і приписав собі достоїнства того, "що він вміє домовлятися". За наш рахунок - звичайно. За рахунок цільності території - звичайно. За рахунок особистих доходів з війни - звичайно. Адже усі залишки "відсутніх коштів" вигулькнуть саме на Заході. 

 

23. Інвестувати Захід не хоче не через війну, а через корупцію - тобто війну корупрційних чиновників з власним громадянським суспільством. Вже Луценко анонсував, що протест проти корупції Порошенка - змова від Путіна!


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий