Власенко спростовує папарацці від диктатури:
20 июня 2012

Власенко спростовує папарацці від диктатури: "Я ніколи не говорив, що Юлія Тимошенко прийме помилування від Януковича"


Захисник екс-прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко просить мас-медіа не перекручувати зміст його інтерв‘ю газеті «Комерсант-Україна».
«Я не казав в інтерв‘ю про те, що незаконно засуджена Юлія Тимошенко нібито може прийняти помилування від Януковича. Вона не порушувала закони, безпідставно ув‘язнена через сфабриковану справу і все-рівно буде на волі, навіть якщо цього дуже не хоче президент», - наголосив Сергій Власенко.
 Він підкреслив, що в інтерв‘ю йшлося про гіпотетичне помилування.
«Я чітко наголосив, що єдине, чого не прийме Тимошенко - це визнання вини за висунутим обвинуваченням і що, навіть після гіпотетичного помилування, вона відновить справедливість і звернеться до Європейського суду з прав людини, аби відмінити ці абсурдні рішення та вироки», - зазначив захисник.
Сергій Власенко нагадав, що порядок помилування у 2010 році був змінений самим Януковичем.
«А щодо процедури помилування, то я ще раз пояснюю Януковичу, що помилування будь-якого ув‘язненого справа п‘яти хвилин і є обов‘язком президента, якщо під час засудження людини було порушено закон. Треба видати два Укази: про новий порядок помилування та саме про помилування людини. Ось і все. Не треба видавати з себе милосердну людину. Діючий Указ про зміну процедури помилування видавався Януковичем у 2010 році саме під справу проти лідера опозиції Юлії Тимошенко та унеможливив помилування на прохання третіх осіб», - заявив захисник.

Комментарии

Оставить комментарий