Влада Угорщини підтримає санкції ЄС проти РФ
13 ноября 2014

Влада Угорщини підтримає санкції ЄС проти РФ


Влада Угорщини має намір підтримувати санкції Євросоюзу проти Росії. Про це 12 листопада заявив глава угорського МЗС Петера Сийярто, передає Euronews.

 

"Я сказав міністру закордонних справ Німеччини, що Угорщина завжди буде віддана тим рішенням, які Європа приймає разом, це також стосується випадку з Україною", - заявив Сийярто за підсумками зустрічі зі своїм німецьким колегою Франком-Вальтером Штайнмайером.

 

За його словами, відносини Будапешта з Москвою мають бути "збалансованими, здоровими і прагматичними", проте Угорщина виступатиме на захист суверенітету України. Сийярто додав, що його держава пишається тим, що поставляє найбільші, порівняно з іншими європейськими країнами, обсяги газу в Україну по реверсним маршрутами.

 

Водночас, торкаючись теми енергетичної безпеки, міністр звернувся до свого німецькому колеги Франка-Вальтера Штайнмайєра з проханням "надати підтримку будівництву газотранспортного коридору північ-південь".

 

Глава МЗС ФРН в свою чергу заявив, що у нього є ряд питань щодо рішень угорських властей, які спрямовані на реалізацію проекту "Південний потік" в обхід рішень Єврокомісії.

 

"Угорщина повинна на них дати відповідь", - уклав Штайнмаєр.

 

Нагадаємо, 4 листопада угорський парламент всупереч позиції Єврокомісії ухвалив закон, який відкриє шлях для будівництва газопроводу "Південний потік".


Комментарии

Оставить комментарий