Визначений найкращий автомобіль 2013 року
22 февраля 2013

Визначений найкращий автомобіль 2013 року


Кращим авто 2013-го року в Україні за підсумками акції "Автомобіль 2013-го року" став седан бізнес-класу KIA Optima. У 14-ти номінаціях взяли участь 63 авто-претенденти. Але саме корейський виробник став найкращим в Україні.

«У лютому минулого року вийшла реклама KIA OPTIMA із гаслом «Очікуйте на переможця». Тому ми, справді, чекали й готувалися до того, щоб отримати приз», - каже генеральний директор компанії "Фалькон-АВТО" Ніна Васадзе. На її думку, перемога є вінцем зусиль та роботи команди, разом із КІА Моторз та автолюбителями України.

Окрім перемоги в основній номінації "Автомобіль року" Кіа стала кращим і в інших: Кіа Ріо - серед легкових автомобілів малого класу та співвідношенні ціна-якість. А лідером продажів минулого року у рамках Національного автомобільного рейтингу стали Kia Sportage серед кросоверів та Kia Cerato Koup серед купе та кабріолетів.

«Участь у таких конкурсах є важливою для кожної компанії, що поважає себе, і яка представляє із себе щось на ринку», - підкреслила Ніна Васадзе.
За словами ж організаторів, найкращі авто у різних номінаціях визначали громадське та журналістське журі, а це понад 25 тисяч автомобілістів. Загалом, через жорна конкурсу за час його існування пройшло близько 600 авто.
 


24tv.ua

Комментарии

Оставить комментарий