В Україні подешевшають тарифи на електроенергію в нічний час
12 декабря 2014

В Україні подешевшають тарифи на електроенергію в нічний час


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, схвалила проект змін до порядку застосування тарифів на електроенергію.

 

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу НКРЄ.

 

За даними прес-служби, ці зміни передбачають зменшення для населення тарифного коефіцієнту з 0,7 до 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години доби).

 

"Ця норма застосовується у разі використання побутовими споживачами двозонного обліку електричної енергії", - зазначили в НКРЄ.

 

У комісії вважають, що запропоновані зміни стимулюватимуть населення переходити на споживання електричної енергії у нічний період за зниженим тарифом.

 

"Такий підхід дасть можливість вирівнювати графік навантажень ОЕС України та забезпечить зниження обсягів споживання електричної енергії у пікові періоди", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин запропонував підприємствам здійснити перехід на роботу в нічний час заради  економії  електрики.


Комментарии

Оставить комментарий