В Росії силовики вилучили з квартири Нємцова доповідь про війну на Донбасі
03 марта 2015

В Росії силовики вилучили з квартири Нємцова доповідь про війну на Донбасі


Російські правоохоронці провели обшук у квартирі вбитого опозиційного політика Бориса Нємцова та вилучили всі документи.

 

Про це заявив соратник Нємцова по партії "РПР-ПАРНАС" Ілля Яшин, повідомляє Еспресо.TV.

 

"З моєї точки зору і з точки зору моїх колег, вбивство було дуже професійно сплановано й організовано", - сказав Яшин у вівторок.

 

"Те, що злочинців не вдалося спіймати по гарячих слідах, також говорить на користь версії про те, що це були професіонали, які прекрасно знають, як організована робота московської поліції і системи охорони", - заявив Яшин.

 

"Особисто мене обурюють спекуляції з приводу особистого життя Бориса. Борис Нємцов був яскравим опозиційним лідером. У мене немає сумнівів, що саме це стало причиною його вбивства", - сказав Яшин.

 

Він також заявив, що соратники Нємцова мають намір продовжити його справу, зокрема, роботу над доповіддю про передбачувану участь російських військових в операціях в Донбасі.

 

"За півтора дні до трагічної загибелі Бориса Нємцова ми зустрічалися, він говорив, що готував доповідь про участь російських військових у бойових діях на Донбасі, що протягом місяця готовий його представити, а також про те, що контактував з родичами загиблих солдат", - сказав Яшин журналістам у Сахаровського центрі.

 

Яшин заявив, що не впевнений, чи побачить ця доповідь світ, позаяк квартиру Нємцова опечатали слідчі. "Всі документи знаходяться в руках слідчих. Ми докладемо максимальних зусиль, щоб продовжити роботу Нємцова, зокрема, над цією доповіддю", - заявив опозиціонер.


Комментарии

Оставить комментарий