В РФ хочуть відбирати майно іноземців, щоб захиститись від санкцій
15 октября 2014

В РФ хочуть відбирати майно іноземців, щоб захиститись від санкцій


Депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Євген Федоров пропонує законодавчо ввести механізм вилучення іноземної власності, що перебуває в РФ, в разі введення антиросійських санкцій.

 

Про це повідомляє газета "Известия", посилаючись на наявний в її розпорядженні законопроект Федорова "Про заходи захисту майнових прав РФ, громадян РФ і російських юридичних осіб від санкцій, введених іноземними державами (об'єднаннями іноземних держав)". 

 

"Документ передбачає узаконити механізм стягнення втрат через незаконні рішення іноземних судових інстанцій про арешт власності РФ або представників РФ, в тому числі приватних осіб і компаній", - пише видання. 

 

Зокрема, "проект передбачає запровадження права фізичної або юридичної особи РФ, постраждалої внаслідок арешту майна за кордоном, на внутрішньоросійський арбітражний позов про вилучення на території Росії майна представників тієї держави, яка заарештувала їх власність". 

 

У разі позитивного рішення суду "іноземна власність надходитиме до спеціально створеного антісанкційного фонду, управляти і розпоряджатися активами якого пропонується уповноважити уряд Росії", а особа, яка постраждала від іноземних санкцій та арешту власності, "в подальшому зможе отримати компенсацію з цього фонду", пояснює газета. 

 

"Цей захід попередить іноземні санкції, оскільки у нас перебуває порядку 700 млрд (доларів) іноземних грошей, і загроза, що станеться конфіскація цих коштів, ліквідує саме бажання вводити такі санкції", - впевнений Федоров.


Espreso.tv

Комментарии

Оставить комментарий