Україна може отримати $15 млрд фінансової допомоги, - МЗС
31 января 2015

Україна може отримати $15 млрд фінансової допомоги, - МЗС


Українська влада веде переговори з міжнародними донорами про отримання щонайменше $15 мдрд впродовж найближчого часу.

 

Про це зазначив у п'ятницю в Вашингтоні по завершенню візиту до США заступник глави МЗС України Вадим Пристайко, пише Еспресо.TV.

 

"МВФ, Світовий банк, окремі партнери, в тому числі Сполучені Штати, зараз готові зібрати пакет, який допоможе Україні вижити в цей важкий час, стабілізувати валюту та збалансувати наш бюджет. Сума, про яку ми говоримо, велика – це близько $15 мдрд. Ми вважаємо, що це саме та сума, яка потрібна нам зараз", - зазначив заступник міністра.

 

Він зауважив, що шанси України отримати таку допомогу "залежать від того, скільки кожний партнер зможе виділити". При цьому, за його словами, передбачається, що основну частину фінансування надасть МВФ, який ближчим часом має визначитися з рішенням. Крім фінансових організацій йдеться також про допомогу з боку США, країн ЄС, безпосередньо Європейського Союзу.

 

Що стосується часових рамок надання кредитів, представник МЗС зазначив: "Хотілося би впродовж наступних двох місяців отримати перші транші, але взагалі ми говоримо про те, що таке фінансування нам потрібно нинішнього року".


Комментарии

Оставить комментарий