У редакції російських
17 декабря 2014

У редакції російських "Вестей" забороняють говорити про курс рубля (ФОТО)


Директор фонду з боротьби з корупцією Роман Рубанов у своєму мікроблозі розмістив забавну фотографію, зроблену, судячи з усього, в редакції передачі "Вести", яку транслюють по федеральному телеканалу "Россия", пише Знак.

 

На знімку видно двері з табличкою "Вечірній випуск програми "Вести". На дверях - оголошення з рукописним текстом: "У цій кімнаті заборонено вголос озвучувати поточний курс рубля!!! У нас все буде добре! І у наших близьких! І в Росії все буде добре!!! Ми вступили в еру Водолія, на нас чекає процвітання!!! На всіх!!! СЛАВА РОСІЇ".

 

 

Блогерам фотографія припала до душі. "Так ось чому на федеральних телеканалах не помічають обвал рубля", - здогадався один з них. "Сакральна Корсунь у сторіччі Водолія - до удачі. Крах економіки до Нового року - дрібні негаразди", - тут же придумав народну прикмету інший користувач.

 

Нагадаємо, в понеділок увечері рубль став найбільш слабкою валютою в світі, обвал продовжився і у вівторок, 16 грудня. Протягом дня курс долара досягав 80 рублів, євро - 100 рублів. Вчора торги закрилися при ціні євро в 85,15 рубля, долара - 67,5 рубля.

 

Однак сьогодні валютні торги на Московській біржі відкрилися підвищенням курсів долара і євро до рубля. У перші секунди після відкриття торгів євро коштував 92,2 рубля, долар - 72,7.


Комментарии

Оставить комментарий