У Лондоні українці зіпсували концерт російському диригенту
12 мая 2014

У Лондоні українці зіпсували концерт російському диригенту


Українські активісти перервали відкритий концерт Лондонського симфонічного оркестру під диригуванням росіянина Валерія Гергієва в Лондоні і закликали Великобританію не фінансувати музикантів-прихильників путінської агресії.

 

Про це медіапорталу VIDIA повідомили у прес-службі Євромайдану Лондона.

 

Понад 50 активістів у присутності 10 тисяч глядачів підняли прапори та транспаранти з написами “Гергієв підтримує війну в Україні”. Перед виконанням вступної симфонії вони скандували “Ганьба!”, що розносилося по всій на Трафалгарські площі.

Фото London Euromaidan

Фото London Euromaidan

Як повідомляють активісти лондонського Євромайдану, це вже не перший протест в Лондоні проти Гергієва, головного диригента Лондонського симфонічного оркестру, який виступає активним прихильником загарбницької політики Путіна.

 

Гергієв одним із перших підписав ганебний відкритий лист на підтримку російської воєнної інтервенції в Україну.

 

Українці закликали бойкотувати виступи російських діячів, таких як Гергієв, та припинити фінансування з бюджету Великобританії  музикантів, які підтримують агресора Путіна та війну в Україні.

 

Додамо, сформована українською громадою група “London EuroMaidan” є однією з найбільш помітних спільнот діаспори, яка проводить  постійні протести з листопада 2013 року.


vidia.org

Комментарии

Оставить комментарий