У листопаді відбудеться установчий з'їзд Всеукраїнського руху «Вперед!»
15 ноября 2011

У листопаді відбудеться установчий з'їзд Всеукраїнського руху «Вперед!»У Києві відбулося засідання оргкомітету Всеукраїнської громадянської акції «Вперед!» з підготовки до установчого з'їзду нової громадської організації.

Підводячи підсумки мітингів протестів 3 листопада, начальник штабу громадянської акції «Вперед!» Андрій Панаетов підкреслив, що окрім масштабної акції під стінами парламенту, по всій країні пройшли регіональні мітинги підприємців, які вимагали розпуску Верховної Ради. За словами обласних координаторів «Вперед!», в регіонах зростає активність підприємців, які розуміють, що настав час самоорганізації та об'єднання малого бізнесу.

Враховуючи ці настрої, оргкомітет Всеукраїнської громадянської акції «Вперед!» ухвалив рішення провести в листопаді установчий з'їзд нової громадської організації «Всеукраїнський рух «Вперед!». Делегатами з'їзду стануть обласні координатори «Вперед!» та представники громадських організацій, які підтримують акцію.

Також на засіданні оргкомітету був обговорений детальний план проведення загальнонаціональної страйку підприємців «Переоблік влади», який відбудеться 1 грудня. Вирішено розпочати акцію о 12-00 в перший день зими, коли всі підприємці, які беруть участь у страйку, вивісять таблички «переоблік». Очікується, що в страйку візьмуть участь понад 250 громадських організацій і мільйони підприємців по всій країні. Також цього дня в Києві та регіонах пройдуть «АвтоМайдани». Сотні автомобілів з'їдуться до столиці з усіх кінців країни і проїдуть з символікою «Вперед» вулицями Києва. Тим самим люди справи покажуть байдужій і безвідповідальній владі, що її час минув - країні потрібні зміни.

На думку голови Народної колегії Всеукраїнської акції «Вперед!» Наталії Королевської, масштабна акція підприємців має показати, що терпіння найактивнішої частини суспільства вже на межі. «Всеукраїнський страйк «Переоблік влади» - це тривожний сигнал для уряду з боку тих, хто платить податки, хто наповнює бюджет країни. Своєю акцією ми нагадаємо владі, що розвиток малого бізнесу - це не стільки економічна, скільки соціальна проблема. За кожним підприємцем стоять родини, які він годує, не вимагаючи нічого від держави, окрім як дати можливість спокійно працювати і платити розумні податки. Уряд має зрозуміти - не можна доводити країну до стану соціального бунту», - заявила Наталія Королевська.


Комментарии

Оставить комментарий