<span class=' bold ' >С.О.Про дитячу наївність " />
02 декабря 2019

С.О.Про дитячу наївність "мужніх воїнів"


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Про взаємодію поліцтичної та військової справ. Дитяча наївність "мужніх воїнів".

1. Прочитав інтерв'ю Гала (Віногродського), де він розповідає про цілеспрямовані перешкоди Порошенка, Муженка, керівництва Нацгвардії і прямо називає їх зрадниками.
Це інтерв'ю він дав до свого арешту.

2. Що цікаво:він добре володіє військовими питаннями - але весь час відхрещується від політичної складової та повсякчас відхрещується від намагання робити військовий переворот та проти Майдану. Тобто - він лише військовий фахівець...

3. Це його не врятувало. І разом з ним постраждають - аж до фізичної загибелі і він і його побратими-добровольці.

4. І тут правий саме Порошенко, а не Віногродський - бо участь в пошуку справедливості (юстиції тобто) робить його політиком - хоче він чи ні. І Порошенко краще знає - не те, що проголошує Віногродський - а що МОЖЕ БУТИ, якщо не розправитися з добровольцями - тому Порошенко зачищає і доволі успішно ПРЕВЕНТИВНО усіх потенційних ворогів у майбутньому - як це розумно (для себе) робив товариш Сталін.

5. Наші ж добровольці хочуть себе щосили проголосити себе "хорошими слухняними хлопчиками" - які нічого поганого для свого головнокомандуючого не хочуть. Тому ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО "ПРЕЗИДЕНТА" - як і мер Конотопа.

6. Ця дитяча наївність - що їх пожаліють через те, що "вони такі хороші..." - це шлях у нікуди. Олігархи - спадкоємці комуністів - і так само жорстокі та цинічні і зневажають тих, хто в них ще вбачає людей. І весь час вправляються у викриваннях та викриваннях гріхів...

7. Олігархія як і комуністи колись - відчувіають, що територія країни - ЇХ, і МИ ТЕЖ ЇХ а не вони наші... Відчуйте різницю! Вони зараз можуть все, що завгодно - хоч висцятися на людях - "що ви зробите?".

8. Ніякі вибори у олігархії виграти неможливо - це не Румунія і не Польща! Саме тому шановна Юлія Тимошенко і не приєднується до руху "народу" який ще не визрів на відкритий протест - вона ДУЖЕ досвідчений політик.

9. Усі, хто зрікався Спартака в Римі - негайно терпіли поразку - так і зараз.

10. Адже постсовок має ірраціональний жах перед самостійним вибором та самостійною діяльністю... Якщо її підтримка лише призвела до вигуків "геть!" - як хочете. Але нарікайте на себе - бо вона на сьогодні єдиний ДОРОСЛИЙ політик та державний діяч.

11. Усі військові - навіть досвідчені - політичні діти поруч з нею. Якщо діти рішуче зрікаються - вони беруть відповідальність за власні трагедії на себе - це був їх вибір!

12. Але більше усього бояться саме Юлії Тимошенко - а не "мужніх воїнів". Бо військова хоробрість дужек часто поєднана з політичним боягузством та неміччю. Адже політична справа - набагато складніша, ніж суто військова.

13. Українці історично за столом переговорів та політиці робили даремними військові перемоги на полі бою...Вони дуже важко визрівають як політична державна нація...


Комментарии

Оставить комментарий