<span class=' bold ' >С.О.До націналістів. Як щодо гасла " />
17 марта 2020

С.О.До націналістів. Як щодо гасла "Смерть ворогам?"


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Ми весь час клянемо "ворогів та зрадників". Але бажано подивитися навкруги України: ні одна нація Європи не зазнала такої кривавої історії та навали з боку сусідів, ніж Україна. Проте, якщо "вороги" мають якесь іноземне походження, то"зрадники" - то вже наше надбання. рідне. Ніколи не купляють того, хто не продається сам. Українську історію весь час супроводжують зради, неспівставні з подібними зрадами у інших народів. І що - українці такі вже зрадливі, чи що? Ні, не більше і не менше - ніж у інших народів. Справа у так званому "кадровому питанні". Починаючи з Богдана Хмельницького, який став "патріотом" та вождем з 50 (п'ятдесяти ) років. А що він робив раніше - ніхто не цікавився? Завдяки Чаплинському Україна отримала вождя визвольного руху (це - ще питання!). Через те, що Шевченко просто вигнали з дому - ми отримали національного поета. Пам'ятник Григорію Сковороді стоїть навпроти Києво-Могилянської академії - хоча Сковорода там працював досить мало - здебільшого подорожував та вме6р у дорозі. А що ми знаємо про самого Петра Могилу? Про Смотрицького та Магницького? Взагалі про вчених Могилянки? Їх ролі в історії України?
Саме тому у нас так висувалися герої та мудреці, які вказали хибний шлях нашого розвитку, черз що ми втрачали мільйони кращих життів з ВЛАСНОЇ ПРОВИНИ!
Ні у культурній, ні у військовій сфері не були закріплені наші досягнення через фатальну нездатність не те що до державного керування - але взагалі до керування будь-чим, де справа стосується дипломатії та організації армії, скажімо.
Останні наші помилки сто років тому: народ не підтримав УНР - отримав поразку у війні з Радягською Росією. Селяни не підтримали своїх ватажків - отримали Голодомор. Самі ватажки селянських загонів не підтримали армію УНР потім Скоропадського та Петлюри. Отримали влдасну загибель.
В 2010 році навіть "Свобода" не підтримала у другому турі Тимошенко - через що "свободівці" потім гинули в складі "небесної сотні". Знову на виборах підтримали баригу - соратника Януковича - отримали загибель вже не сотні, а "небесні тисячі". Та ще на додаток - політв'язнів нового часу. Україна дуже повільно опановує історичний досвід на відміну від Польщі, скажімо. Нас справедливо у світі зневажають, бо 40-мільйонна країна поводить себе гірше, ніж 4-мільйонна Грузія чи 1-мільйонна Чечня. Відсутність національного персоніфікованого інтелекту призводить до того, що історичний досвід весь час даремно губиться. Ми маємо не геніального, а НОРМАЛЬНОГО керівника Юлію Тимошенко - але ні ж - жлоби усіх кольорів - від Хмари до Януковича ненавидять її, доводячи власну ментальну хворобливість. Якщо Росія Путіна гине - то Україна Порошенка-Яценюка-Януковича та інших ложкіних буде гнити, одночасно сточуючись кров'ю. Через власну обмеженість, небажання думати, робити висновки, вчитися, і не зраджувати хоча б самих себе! Попереду - диктатура - або олігархії, або антиолігархічна. Бо в іншому випадку країни не буде взагалі.


Комментарии

Оставить комментарий