<span class=' bold ' >С.О. Звір без права на захист є худобою...</span>
29 мая 2019

С.О. Звір без права на захист є худобою...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. Матінка природа не дурніша за нас з вами. Живі організми мають, згідно призначення - "рекламні" та маскуючі знаряддя. "Рекламуючі" - щоб притягти до себе запахом та різнокольоровими барвами самок чи самців, чи комах, що допоможуть рознести пилок. "Маскуючі" - щоб сховатися від природних ворогів. Чехов з цього приводу згадував хамелеона. Але хамелеони - скоріше правило, ніж виняток.
2. Але, крім засобів рекламування чи маскування - живі істоти мають також знаряддя силового захисту: роги, ікла, зуби, кігті, сильні лапи і таке інше. Щоб захиститися та встигнути ще до можливої загибелі дати нащадків.
3. У суспільстві - те ж саме: історію людства краще вивчати не по історії знарядь праці - а по історії знарядь війни - зброї та фортифікаційних споруд. До речі, такою фортифікаційною спорудою є звичайний "мирний" дім.
4. Але з поділом суспільства на класи та стани правлячі класи та стани стали старанно відбирати право на самозахист у представників нижчих класів та станів. І переконувати їх у злочинності самої думки себе захистити.
5. Але нас зараз цікавить саме сучасна Україна: силовики диктатури та приватні бандити мають право на зброю - решта населення її не має. Пропагандистами "миру та спокою" є саме ті, хто закликає створювати первинні громади та обійти стороною питання влади та державного устрою України та держави. Тобто "почніть з себе, з свого під'їзду, свого двору, своєї громади". Ідеологами цієї дуже шкідливої відволікаючої ідеї є Римма Білоцерківська, Гігаурі, дехто з підприємницьких організацій.
6. Але при цьому старанно обходиться питання про право на силовий самозахист від бандитів - приватних чи державних. Це при тому, що установи та будинки стали нагадувати фортеці - високі паркани, дуже складні замки, системи відеоспостереження...
7. Ми весь час нагадуємо, що ідея "первинної громади" як антитеза державі себе не виправдала. Існування общини в Росії гармонійно доповвнювалося існуванням найжорстокішого кріпосного права - де людей продавали як худобу - і громада цьому не завадила. Колгоспи були ідеалом тісної колективності. але слово "колгоспник" асоціюється не з кращими людськими рисами характеру.
8. Право на самозахист не дарується - воно береться. Тим більше, що держава як регулююча сила не працює як координатор інтересів усіх станів суспільства. Звір, що не має права на самозахист є худобою. Як кому це подобається чи ні - але гноблення народу історично починається із заборони на родову помсту. Народи, які зберегли родову помсту - не вдалося принизити навіть через малочисельність. (Чеченці, наприклад). Ввічливість західноєвропейської знаті базувалася на дуелі між рівними. Нижчих не штрикали мечами, а били палицями.
9. У нас в Україні так склалося, що інститут приватної та особистої власності почнеться з права та можливості її захистити за допомогою зброї. Рейдери би дуже знизили своє завзяття, якби знали, що їх замість переляканих облич зустрінуть кулі хазяїна дому.
10. Повренемося до України та радянської історії. Радянська влада більшовиків почала з того, що роззброїла народ. Хоча "міліцією" до революції називали не поліцію і не армію - а "загальне озброєння народу". але отримали загальне роззброєння народу.
11. Але це - не досить: за радянський час зроблено так, щоб каральні органи дуже легко могли б дістатися своєї жертви. Мало того, що жертва роззброєна - але під'їзд багатоповерхового будинку при радянській владі був безперешкодним продовженням вулиці - аж до дверей квартири! У той час, як ДО революції, навпаки, під'їзд був продовженням квартири. Але і це ще не все: перед дверима багатоповерхового будинку були вивішені прізвища мешканців квартир. І все це - для полегшення роботи служби державної безпеки та міліції.
12. Роззброєнням окремого громадянина була його цілковита відкритість по відношенню до держави - і цілковита темрява держави для очей окремого громадянина. Всілякі анкети по приводам та без приводів буквально "роздягали" кожну рядову людину. Наявність родичів за кордонами держави не віталася. Був такий пункт в анкетах "чи є родичі за кордоном?". Коли я почав вивчати іноземні мови як спеціальність - мою матір допитали стосовно нашої сім'ї...
13. Так що відсутність зброї - лише верхівка айсбергу нашої загальної безпорадності перед приватними та державними бандитами.
14. Наші злидні - наслідок нашої беззбройності. Худоба заможною не буває.


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий