<span class=' bold ' >С.О. Зеленський як український Жириновський</span>
28 февраля 2019

С.О. Зеленський як український Жириновський


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Несумісність культур Росії та України та прогноз подій на наступний рік"

http://svetiteni.com.ua/nesumisnist-kultur-rosii-ta-ukraini-ta-prognoz-podiy-na-nastupniy-rik

Потрібно одночасно "мочити" Порошенка та Зеленського і підкреслювати бандерівську бутафорщину Кошулинського.

1. Для мене зрозуміло, що олігархія (де мільярдні кошти та загроза втрати всього, що розікрали з радянського минулого) не може спиратися на випадковсті настроїв виборців. Саме тому було не висування кандидатів - а "кастінг" висуванців олігархії - хто скоріше набере голоси серед рядових виборців та перетне шлях Юлії Тимошенко. 
2. Як видно - у цьому забігу висуванців олігархії виграє Зеленський - на нього і ставлять, якщо вже висування Петра Порошенка пов"язане з непотрібною зайвою кров"ю під час виборів. Йому лише потрібні гарантії збереження награбованого під час війни - і від нього можна буде відкупитися. Він зараз щосили демонструє лояльність до статків Януковича - щоб так само поставилися і до нього. 
Щодо цього є історичні аналоги будь-яких авторитарних чи тоталітарних правителів: 
1). Путін жодним чином не чіпає сім"ю Єльцина - щоб і його не чіпали та його рідних 
2). Навіть Сталін не репресував жодного з сім"ї Леніна - щоб і його дітей не чіпали. 
Тепер Петру Порошенку потрібні постелекторальні гарантії - які лише Юлія Тимошенко не може надати - її дружно валять усі олігархи та їх слуги типу Портнікова, Забужко, Пасхавера і т.п.

3. Маємо знати, що Зеленський не міг не пообіцяти гарантії статків та свободи Порошенку та, можливо, Ющенку. Адже останньому теж президентство Тимошенко може бути потенційно небезпечним. Це стосується і Леоніда Кучми, який саджав Юлію Тимошенко в 2001 році. На неї був замах - на її машину (усі забули).

4. Саме тому полум"я протистояння лише починає розгорятися. Люди Зеленського на місцях, як і Данилюка теж - будуть працювати проти Тимошенко - але за Порошенко та будь-кого - але проти Тимошенко. 
Попереду буде досить гаряче. Адже режиму Порошенко вдалося виштовхати в еміграцію найбільш активну частку населення.

5. Майдан зараз переважно - у вигнанні. Вдома - лише "чесні" (тобто тупі) очі "правдорубів" - виборців "нових облич"...
Виногродський буде і далі виявляти наївність, Кошулинський - виявляти бутафорську бандерівщину. (наголос - на слові "бутафорську"). Їх люди теж під гаслом "усі однакові" працюватимуть на Порошенка чи Зеленського - якщо він не втратить рейтинг. 
Про Лісника та Білого не згадають.


Комментарии

Оставить комментарий