<span class=' bold ' >С.О. Зеленський як фермент розпаду олігархічної системи </span>
26 апреля 2019

С.О. Зеленський як фермент розпаду олігархічної системи


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. Так, політичне шоу тільки розпочинається. Вибір Зеленського - це підлітковий бунт нашого інфантильного населення. Згадайте - у нас свого часу "чесних Павліченків" (дійсно чесних) дуже захищали в народі як болільників - але не Юлію Тимошенко, яка теж сиділа у в'язниці.

2. У нас в Україні завжди любили скривджених більше, ніж достойних, хоча скривджені теж були часто достойні. Саме тому виявилося, що дуля в кишені виявилася надто завеликою, щоб її розірвати!

3. Олігархія НЕ боїться Зеленського, бо має надію його приручити через його некомпетентність та відсутність політичної команди.

4. Але добре і так: на пострадянському просторі наш політичний блукаючий Григорій Сковорода (фактично - не філософ, а блукаючий репетитор у панів) - знову улюбленець народу. Цим ми відрізняємося від Сходу - немає посткомуністичного феодала, і на відміну від Заходу - немає поважної компетентної особи типу Далі Габрускайте.

5. Тепер НАМ потрібен хаос у стані олігархів - щоб на парламентських виборах було поменше фальсифікацій. Для цього Зеленський згодиться.

6. Не він нам потрібен - а як фермент для прискорення розпаду олігархічного ладу в Україні. Працюємо на перемогу ЮВТ на парламентскьих виборах!

7. Але потрібно ВИМАГАТИ від Зеленського розгрому Ахмєтова, Порошенка, проросійського керівництва Радбезу, Генерального Штабу, Міністерства оборони, розгону керівництва Центрального ,Банку, СБУ та Нафтогазу.

8. Якщо десь зупиниться - система його поглине. Дійсно - на сьогодні він дуже уразливий до впливу сукупного класу олігархів. Будемо дивитися. Все в історії відбуівається одразу - або ніяк не відбувається. (Як і в приватних відносинах також...)


Комментарии

Оставить комментарий