<span class=' bold ' >С.О. Зеленський, Вакарчук як клоунада агонізуючої олігархії </span>
29 июня 2019

С.О. Зеленський, Вакарчук як клоунада агонізуючої олігархії


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

1. Піонтковський дійсно не пропагандист, а найкращий російський аналітик, я завжди його виділяв із загального ряду. 
Але навіть у нього я бачу те не-бачення та замовчування того факту, проблема опору чи капітуляції напряму залежить від ставлення до олігархічного ладу як в Росії, так і в Україні.Тобто енергетика опору зовнішній агресії напряму залежить від опору олігархічному ладові, що склався в колишньому Радянському Союзі. Небажання чинити опір олігархічному ладові як такому - як спадкоємцю комуністичного ладу в країнах, де не було повалено комуністичну диктатуру, і де партноменклатура встигла переформатуватися за допомогою кримінальних злочинців та так званих "націонал-патріотів".

2. Цей олігархічний клас УСЮДИ зраджує "власні" національні інтереси заради своїх власних вузькогрупових інтересів (як Путін зраджує Росію Китаю, а Порошенко зраджує Україну на догоду путінскій Росії).

3. Я вже писав, що олігархія як класс НЕ МОЖЕ покладатися на випадковості вибору населенням президента та парламенту - тому невтомно висуває одне за другим все "нові" та "новіші" обличчя - щоб легитимізувати себе в очах українського суспільства. Саме тому швидко був обраний саме Зеленський - який ясно сказав Порошенку - що його, Зеленського, влада - відповідь на діяльність самого Порошенка!

4. У олігархії НЕ БУЛО готового авторитетного лідера, тому висунули спеціально несерйозно, "по приколу" - бо майже та ксамо був обраний сам Порошенко - якого обрали через обіцянку "встановити мир" саме тоді - коли він був неможливий.

5. Усі роки влади Порошенка зовнішня політика була ЗРАДНИЦЬКОЮ - і на долю Зеленського, недосвідченого політика, впала відповідальність не так за себе, як за свого попередника - Порошенка та Гройсмана з Яценюком.

6. ТЕПЕР Зеленський та Україна "збирає врожай" зрадництва, який ще не встиг посіяти...Проросійські сили дійсно зараз захоплюють нові позиції в ЗМІ - і це дійсно небезпечно, бо лише консолідує проросійські сили сили, які реально існують в українському суспільстві.

7. Коли почнуть нищити олігархічний лад - це нищення обовї'язково зачепить усе, що стосується Росії, включаючи передусім російський бізнес в Україні, зрадницький український бізнес в Росії (Ліпецьк...) російські та проросійські ЗМІ в самій Україні, пряме політичне переслідування проросійських політичних сил як зрадницьких (як Мослі в Британії).

8. Проте для послідовного антиросійського курсу потрібна ясність в голові - ЩО саме ми хочемо? Але олігархія нищить не просто українську освіту та культуру, а загальну культуру та освіту - бесперервно створюючи "кашу" в людських мізках.

9. Зеленський навряд чи здатний самостійно перейти у контрнаступ проти олігархії та наслудків російського впливу в Україні. Без допомоги Тимошенко він не впорається - якщо взагалі захоче - вже визначилися глибокі фундаментальні розбіжності у поглядах на майбутнє України.

10. Саме тому на короткий строк існує тимчасове посилення російського впливу в Україні - якщо Україна відкрито наважиться на ВІЙНУ за відновлення цілісності території країни та відновлення арсеналу ядерної зброї як стримуючої сили.

11. Україна є зараз передовою фронтовою лінією розподілу між антагоністичними цивілізаціями - і ми навіть мусимо надихнути сам Захід на відсіч путінській Росії. Але для цього потрібно Україні наважитися стати такою країною як Ізраїль, який нікому нічого не пробачає.


Комментарии

Оставить комментарий