<span class=' bold ' >С.О. Забудьте про рейтинги, вони вже не працюють!</span>
16 июля 2018

С.О. Забудьте про рейтинги, вони вже не працюють!


Станислав Овчаренко

Див. відео: Україна - вибори: напередодні хаосу чи масового зачищення?

http://svetiteni.com.ua/ukraina---vibori-naperedodni-khaosu-chi-masovogo-zachischennya

1. Але ніхто не розглядає можливість того, що після сфальшованих "виборів" тікати вже доведеться НАМ? Адже на кону - не тільки статки олігархії, але і фізичне життя? З чого вирішили, що через якійсь бюлетені олігархія позбудеться влади та надвеликих грошей? Адже вже скоро буде діяти зовсім інша логіка подій - сьогодення скоро буде невпізнаним! Матінка Історія завжди сміється з любителів лінійної логіки передбачень...
І - знущається з тих - у кого коротка та надкоротка пам'ять. І розкриття історичної амнезійної оболонки нації - дуже болісний процес - як і в особистому пригадуванні (ретроспекції)...

2. Під час диктатури олігархії рейтинг не має вже значення. ВОНИ вже не бояться ніяких рейтингів та опитування будь-яких думок. Адже махлювання, відкрите та нахабне з виборами ЦВК, нахабне підвищення тарифів, які вже не дають дихати - означає, що і обурення ВОНИ вже не бояться.

Їм зараз це байдуже - бо влада олігархії чітко усвідомлює, що зараз креативний середній клас зараз надзвичайно слабкий та нездатний на опір - і, як діти, хоче мирними засобами добитися того, що мирно вже не досягти, юридично досягти того, коли право відносно населення вже не працює. Мало, хто це усвідомлює.

Більшість народу зрадила свою кращу меншіцсть - тепер меншість воліє полишати Україну разом з цією мовчазною та заздрісною більшістю, яка зрадила в 2014 - 2015 роках САМА СЕБЕ. Лише диво історичних метаморфоз може щось надихнути жменьку активної меншості на рішучий опір політичних наперсточникам.

Саме тому нинішня влада діє як ліквідаційна комісія по здачі держави путінській Росії. Я співчуваю Юлії Тимошенко - але більшість НЕ ВАРТА її зусиль. Тимошенко народилася як політичний діяч у невдалий історичний час.

Забудьте про рейтинги - готуйтесь до втечі або рішучого опору. Третього не дано. Для нормальних людей. Бубенчики, касьянови, ляшки, поплавські, усі сфальшовані корифеї "1 Грудня" - лише відбиває факт цивілізаційної кризи України.

Попереду - велика смута та невизначенність - бо у олігархії для великих злочинів теж обмаль ресурсу та жодних історичних перспектив. Вони задушать, удавлять самі себе... Наєв - проти волонтерів та добровольців - це вирок не лише добровольцям - це вирок усім нам. Загдайте добровольців на колінах взимку...


Комментарии

Оставить комментарий