<span class=' bold ' >С.О. З листа другові - про (не)перемогу Юлії Тимошенко на виборах </span>
15 ноября 2018

С.О. З листа другові - про (не)перемогу Юлії Тимошенко на виборах


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Томос, мова, «чесні вибори» та інші фейки передвиборчої боротьби"

http://svetiteni.com.ua/tomos-mova-«chesni-vibori»-ta-inshi-feyki-peredviborchoi-borotbi

З листа другові: 
1. Я задоволений, що ти сам визнав, що помилився щодо Юлі. Не довелося наводити аргументи "за" чи "проти" неї. Але дійсно вся олігархія саме в ній бачить свого головного ворога. 
2. Проте мені не дуже подобається загальна думка з "нашого" боку - що вона дійсно МИРНО переможе на виборах - і усіх Ї"Х" пересаджає. Усі що думають - злодії та бандити при владі будуть чекати, доки вона переможе та почне їх саджати? І нічого не заподіють превентивно? УСІ силові структури задіяні не просто на захисті порошавок та самого Порошенка - але мобілізуються на захист самого олігархічного ладу, який існує в Росії та в Україні. Події у Вірменії їх насторожують неабияк - і щосили у нас замовчують дії та успіхи Пашиняна. 
3. Саме тому мені не подобається, що ще не настав час прямого застереження проти фальсифікацій виборів та прямого силового втручання силовиків у вибори та визначення диктатора (не обов"язково саме Порошенка). У олігархів зараз НЕМАЄ визнаного лідера - тому УСІ сили - саме проти Юлі. 12 членів Центральної Виборчій Комісії з загального числа 17 призначені Порошенком. Так що ЦВК - повністю у їх руках. Зараз питають - чи буде поліція та тітушки Авакова приймати участь у придушенні протесту проти фальсифікацій? Проте самі вибори вкрай загострюють ситуацію. Але революційної ситуації в Україні ще немає, не відчувається. 
4. Всілякі "патріоти" та "націоналісти" шалено воюють проти Юлі - не гірше, ніж порохоботи. Така вже специфіка України. Так що мені сумно слухати Юлю - якщо я розумію - що невипадково влада НЕ чинила перепон для організації форумів (економічного та військового, безпекового). В інших випадках опір чинився і не маленький! Я розумію, що програма непогана - але не усунувши режим - про що говорити? Внутрішній фронт проти олігархії ВАЖЛИВІШИЙ, ніж зовнішній. Це приблизно сказала і Даля Габрускайте (корупція гірше за зовнішню агресію). 
5. Так що для мене головна інтрига - чи буде ФІЗИЧНИЙ замах на Юлю? Адже Манафорт зараз не допоможе...

 


Комментарии

Оставить комментарий