<span class=' bold ' >С.О. Юлія Тимошенко і явище Оксани Забужко</span>
04 ноября 2019

С.О. Юлія Тимошенко і явище Оксани Забужко


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Про Ю. Тимошенко, і не тільки. Приклад з Міхеїлом Саакашвілі та Семеном Семенченком це тільки підтверджує. Дійсно справжня людина лякає "пересічного українця". Саме тому Україна не має ні держави, ні інтелектуальної еліти. Якщо вона є - вона НЕ належить ні пересічним українцям, ні українській державі.

Саме тому у нас героєм став Богдан Хмельницький, який а)виконував доручення польського короля та б) був командиром найманців-козаків у Західній Європі.
І лише нещасний випадок зробив 50-річного Хмельницького історичною героїчною особою. У нас люблять людей дійсно чимось знедолених духовно та по життю. Сковорода? Його ім'ям назвали інститут філософії та йому стоїть пам'ятник. Але що відомо про самого Петра Могилу? Про інших викладачів Могилянки?
Художня література починається не з Шевченка, а з Котляревського, як справжян література французька - з Рабле, німецька - з Мартіна Лютера, перекладача Біблії з латини, італійська - з Данте Аліг'єрі та Петрарки...
У нас перші роки незалежності була козацька романтика, хоча самі козаки називали себе "лицарями" - тобто військовими феодалами хотіли бути... Але власної держави так і не створили.
ЗАРАЗ теж ще триває трагічна сторінка історії - творчі люди не можуть ЖИТИ духовним продуктом в Україні і мусять вчити латину сучасності - англійську мову - щоб мати нормальний кругозір...

Супротивники Тимошенко - це діагноз. Я не є її фанатом. але ДУЖЕ цікаво спостерігати за психологічними проблемами її супротивників. Ось і тут - дехто до мене звернувся на "ти" - наче я разом з ним свиней пас. Друге: її супротивники одразу переходять на матюки, здебільшого російського походження. Третє: її супротивники гарячково беруться підтримувати то Кучму, то Януковича (Забужко) то Порошенка (Забужко). ЮВТ - унікальна постать, яка виявляє психологічно прибитих чимось людей. У російській літературі таким індикатором був Пушкін - ставлення до нього виявляло митця та навіть ставлення до культури. У психоаналізі - ставлення до Зігмунда Фрейда (чи Фройда - як правильно?) - і так далі. Саме тому з 2000 року ВСЕ політичне життя України крутиться навколо неї, як хочете. Як в Південній Африці - навколо Нельсона Мандели, в Фінляндії - навколо Маннергейма, в Туреччині - навколо Кемаля Аттатюрка. Ненависть до ЮВТ - почалася з її засобів "підтопити жирок олігархіїї". Шпана усякого роду кинулася захищати олігархію за великіЮ, невеликі гроші. Дехто з "корисних ідіотів" - безоплатно. Забужко вже не згадує про свій фемінізм - він здувся на ЮВТ - на користь Януковича. Хороший фемінізм! Адже Забужко визначилася на оральному сексі єврейки у своїй книжці - перечитайте. Прихована ксенофобія - зараз несамовита. Адже за думкою "патріотів" українець розумним бути не може - це риса лише євреїв. Якщо людина врівноважена і не матюкається - точно єврей! Точно єврейка! Її супротивники все ще грають у стару більшовицьку "чесну простоту роботящої зайнятої ділом людину".


Комментарии

Оставить комментарий