<span class=' bold ' >С.О. Як зберегти владу олігархії і чого вона боїться?</span>
21 февраля 2019

С.О. Як зберегти владу олігархії і чого вона боїться?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Несумісність культур Росії та України та прогноз подій на наступний рік"

http://svetiteni.com.ua/nesumisnist-kultur-rosii-ta-ukraini-ta-prognoz-podiy-na-nastupniy-rik

1. Переслухайте Сергія Дацюка: виходить, що "він за велику Україну", але весь час постійно говорить про неминучість розпаду України, якщо...ця влада Пороешнка буде усунута. Він - розумний (як і Портніков) - пряямо не говорить проти кандидата Юлію Тимошенко, обмежившись лише згадкою про те, що "вона сумна" у Вашингтоні та на ТБ. Так що задіяні останні ресурси уявних, мнимих правдолюбів. Штучно поділив політиків та мислителів на "стратегічних" та "операційних" - тобто на короткий проміжок історичного часу. І він не стільки переконує - а НАВІЮЄ, тобто діє не на свідомість, що було б чесно, а на підсвідомість, яка керує людьми, у яких інтелектуальний потенціал нетренований наукою та філософією. 
Так що я лише підтверджую, що і раніше казав: підтягують останні інтелектуальні сили мінстеця, найбільш кваліфіковані. Він навіює розпач - і примушує або тікати. або ухопитися за Петра Порошенка (натяками, не прямо) - щоб зберегти те, що ще залишилося. 
Він зараз застерігає нас щодо Заходу, який, як Бармалей нас просто фінансово з'їсть. 
Тобто, поступова загибель олігархічного ладу він сприймає як загибель держави. Як і олігархічне оточення Порошенка. Ні, Захід - складний, але точно не канібальський. Тому ми не можемо передбачити - що він діятиме саме так: "він забере гроші олігархів, але НАМ від цього нічого не буде!". Ось головний посил.
Аое: якщо уявити, що конфіскували олігархів - вони без фінансових штанів стають безсилими. Це як у народні йказці про чарівну бороду злого чакклуна: Тільки як чаклун втрачає бороду - стає слабким та смішним навіть. Але ПРО ЦЕ Дацюк мовчить.

2. Що потрібно після усунення олігархів від влади:
Знищення олігархічного ладу, роздягання до трусів олігархів, бо фінансово підняти Україну без конфіскації власності НЕМОЖЛИВО. Як американці чинили в Німеччині та Японії в 1945 році. І позбавлення сепаратистів виборчого права. Без цього очищення ревтрибуналами НІЧОГО не буде. Буде відкат назад в іншому разі. Повна заміна командного складу армії та військової розвідки. ГШ та МО. Розпуск усього складу МВС. Не тільки керівників. Набір нової поліції.
Чисто "виборами" це НЕ зробити.

 


Комментарии

Оставить комментарий