<span class=' bold ' >С.О. Як йде взагалі відбір та бракуання відомих діячів? </span>
12 апреля 2017

С.О. Як йде взагалі відбір та бракуання відомих діячів?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна: системна "чорна діра" від державної влади" 

http://svetiteni.com.ua/ukraina-sistemna-chorna-dira-vid-derzhavnoi-vladi

Рік тому: в черговий раз - про природний відібір особистостей для чого завгодно в історії та творчості...

8 апреля 2016г. 
Не тільки в політиці - у кожній справі є еволюція творчості, відбір відповідних кадрів. Усі знають, що у кожному творчому забігу до фінішу добігають одиниці. Заперечення тих одиниць є запереченням самого забігу. За плечима ЮВТ - багато-багато забракованих, які не витримали труднощі та зійшли з дистанції чи зрадили, що означає те саме.
Якщо "аби не Юля" - нам нічого зараз пояснювати. На цьому прийшли до влади Янукович та Порошенко. Маннергейм ч Аттатюрк чи Пілсудський, Вашингтон - це заслуга та досягнення відповідних націй передусім. Таких особистостей з вадами, не переконати, що авторитет лідера також залежить від аудиторії, публіки також. Вони не з нашої публіки. Ставлення до ЮВТ - непоганий лакмусовий папірець. Нутряне несприйняття - це серйозно. Араби та євреї теж нутряно не сприймають один одного. Так і тут.

В черговий раз - почали інтенсивно дезінформувати суспільство щодо Семена Семенченко - по тому самому лекалу дезінформаційної війни. І, що прикро, люди вірять та шувають "незаплямованих" - дивно розуміючи саме це слово. Чекаємо брудну кампанію на керівників блокади від влади...


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий