<span class=' bold ' >С.О. Ворог краще знає, хто серед нас - справжній! </span>
04 мая 2019

С.О. Ворог краще знає, хто серед нас - справжній!


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. Я вже писав, що проблема лідера - не на боці самого лідера, а саме спільноти, громади. Це також проблема керівного "бульйону" з керівників процесу. Передусім. Тому лідер нації - це сама нація, яка його потребує. Так що дійсно "короля делает свита". У Є лідер - Юлія Тимошенко, у нас висунулись військові - які спокійно керують блокадою "торгівлі на крові". Віногродський, Лихоліт. У нас був навіть вождь, якому не судилося - Олег Мужчіль, "Лісник". Теж не побачили у ньому кого потрібно було. У культурі у нас теж "пустеля" - бо НІХТО не цікавиться тим, що робили чи зробили вчені Могилянки за часів Сковороди, який якраз "не спрацювався" з колегами - і пішов мандрувати. Що ми знаємо про самого Петра Могилу? Але ви чули щось про українських дореволюційних вчених? Ні, навіть зараз - що чути про вчену-математика України? Так само і в політиці. Але нам підсовують ПРИЗНАЧЕНИХ геніїв типу Забужко, комуніста Бориса Олійника... У політиці досить порядних людей не на перших ролях - Андрій Сенченко, Ірина Верігіна і так далі. Ми просто НЕ ЗНАЄМО нікого і нічого поза тими кого "призначили". І всі нормальні тікають навіть не від влади, а від ТАКОГО суспільства, що не цінить людей, а вічно шукає тараканів в їх головах по принципу :" Вони ж не можуть не бути! Треба знайти!"Заспокоюються лише на "видатних" нездарах.

2. Я не є фанатом будь-кого - зобов'язує фах. Але життя навчило, що у покидьків, шпани - гарний смак - цькують лише найкращих. Якщо хочеш пізнати справжню людину - подивися, до кого присікуються негідники - не потрібно і лакмусового папірця. Чим яскравіше людина - тим більше натовп і тим голосніше він кричить. Тим більше неадекватів "втрачають терпіння", наче воно у них було. 
Саме тому подивіться - КОГО більше за усіх ненавидів Янукович? Кого ненавидів Ющенко? І навпаки - чому не чіпають Ттигіпка, на якому проби ніде ставити? Чому не згадують, що Гриценко отримав комітет по обороні від ЮВТ, хоча сам належав до групи Ющенка? Чому стільки інтелігентів з "1 грудня" на боці Порошенка? Чи не тому, що вони хочуть заздалегідь бути на боці переможця (як вони гадають)? Чомусь ніхто не згадав з "вчених", що олігархічна влада обов'язково починає м'яко стелити - але потім неодмінно переходить до жорсткої диктатури. Не роз'яснили людям, що таке устрій держави і як він працює - або не працює, коли він свідомо до того зруйнований? Функція вчених людей - не продаватися задля подачок, а роз'яснювати елементарні фахові речі. Ні, цього не роблять - хочуть скористатися з тимчасовой слабкості держави - щоб самим "панувати у своїй сторонці". За рахунок решти суспільства.
Для такої благородної мети залучені "Українська правда", Громадське телебачення, 5-й канал. До цього долучили "достойників" Томенка, Ар'єва, Богословську, Юрія Луценка. До них додадуться Михайло Бродський, Фірташ, Дроздов, Яневський, Соскін, Окунська та багато-багато інших.


Комментарии

Оставить комментарий