<span class=' bold ' >С.О. Волонтери - як майбутні карателі? </span>
20 декабря 2018

С.О. Волонтери - як майбутні карателі?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Наслідки технологічної революції на Заході та еміграції з України"

http://svetiteni.com.ua/naslidki-tekhnologichnoi-revolyutsii-na-zakhodi-ta-emigratsii-z-ukraini

Я не вірю в мирні вибори, не кажучи про "справедливі". Потрібно визначити заздалегідь, ХТО буде катом під час перетворення виборів на трагіфарс.

Волонтери - як майбутні карателі?
В черговий раз Олена Білозерська почала переконувати, що не час протестувати - якщо йде війна з Путіним. 
Але цього разу вона була хитріше: 
1. Визнала, що є за що протестувати - але одразу засудила "не тих" лідерів протесту - зокрема "Грішина", тобто Семена семенченка. Про якого Віногродський висловлюється позитивно. 
2. Вона засудила таксиста - колишнього АТОшника - який боїться СБУ, щоб СБУ не знала, що він воював за Україну протисепаратистів - адже вона не боїться приховувати свої подвиги? Адже СБУ таке патріотичне (Лісник з Білим з цим би погодилися, якби дожили...)
3. Розпочала дискусію щодо патріотизму, не згадавши, що ЇЇ провідник Ярош ладен РОЗСТРІЛЮВАТИ мітингувальників в Києві. І - мовчки приєдналася до Яроша. 
4. Це можливо лише при наявності того, що Білозерська та Ярош - не яких по війні будуть саджати, а ЯКІ будуть саджати. Їй дісно нічого не загрожує - але майбутнім "таксистам" потрібно приБілозерській та Яроші тримати язика за зубами - вони ще знайдуть того таксиста-патріота...
5. Я вже писав, що є такий кадр серед добровольців на фронті, які хочуть добре підзаробити...на охороні диктатора чи якогось іншого олігарха - щоб мати статки як у Гелетея чи Юрія Луценка... 
Український патріотизм часом може бути досить специфічним...

Текст Олени Білозерської - нижче:

"Ситуація сволотна до крику. Люди виходять на вулиці проти бєспрєдєлу, а їх вживають для пєрєдєлу. В інтересах політиків і громадських діячів, ображених післямайданівським розподілом крісел.

Антивладний протест у воюючій державі - це навіть не нонсенс, це капець просто. І ось при всьому при цьому - виходити на мітинги час від часу треба. Без зброї і бажано без фронтовиків, бо кожному своє, але треба. 
Бо - знаєте, чому?

Бо їхала я якось в таксі по Києву. Водій був "АТО"шник, розвідник. Слово за слово, коли я йому сказала, що три роки на передовій, він мені не повірив, прийняв за штабну. Ну, я й показала йому в мобілці кілька яскравих відео зі своєю роботою. 
Він отетерів і ставлення одразу змінив, але вирішив, що в мене, певно, проблеми з головою, бо я йому, незнайомій людині, показую такі відео. "Ви ж не знаєте, а раптом я працюю на СБУ?".
Прочитайте ще раз, великими літерами: НА СБУ. Не на ФСБ.
Свій власний "АТО"шний архів цей мужик надійно заникав і показує тільки близьким друзям. Бо переконаний, що рано чи пізно всіх, хто знищував бойовиків у де-юре мирний час, будуть судити. 
Він сам - кадровий військовослужбовець ЗСУ. Думав, що я теж. 
Ми не крали, не мародерили, не катували людей, не втікали з фронту, не ховалися від військкоматів, не відмовлялися виконувати накази - ми воювали. 
І він переконаний, що судити будуть - нас.
Подібні думки від фронтовиків чую часто. Мені їх важко зрозуміти, бо сама принципово ні від кого не ховалася і не буду, але це вже статистика...

...Так про що я там? Про те, що треба час від часу, бодай іноді, виходити на мітинги. Наплювавши на те, що чергова юна парость майбутніх нардепів поюзає нас з вами, як лохів. Зрозумійте це, усвідомте, що так і буде, викиньте з голови і йдіть на мітинг.
Не для того, аби скинути цю владу, а для того, щоб тримати її в тонусі. 
Для того, щоби влада не давала людям підстав навіть подумати, що за виконання свого конституційного обов'язку їх можуть переслідувати. Їх, а не тих, хто, приміром, крав з армійських складів чи наживався на торгівлі з країною-агресором.
Для того, щоб не ми їх боялися, а вони нас.

UPD. З мого ж коментаря: "....я постійно закликаю до введення воєнного стану і трибуналів, з усіма випливаючими. Але ж їх не вводять! Де-юре у нас мирний час. Значить, мітингувати можна. З обережністю відповідальних за свою державу людей, які мають розуміти або відчувати, де пролягає та межа, заступати за яку не можна, інакше держава посиплеться і суспільство скотиться у громадянську війну.
А інакше виходить, що влада дуже добре влаштувалася: користується всіма перевагами мирного часу, а мітингувати проти неї не можна, як у воєнний"".Комментарии

Matvey 2018-12-27 15:47:43

Таки да.

Оставить комментарий