<span class=' bold ' >С.О. Війна Путіна на тлі власного цивілізаційного розпаду... </span>
28 февраля 2020

С.О. Війна Путіна на тлі власного цивілізаційного розпаду...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

1. Перечитав Владислава Суркова щодо довгої чи наддовгої держави Володимира Путіна. Він, Владислав Сурков - щирий. Але його "щирість", як така сама щирість наших "правдорубів" та "правдолюбів" є брехливою саме через надмірну складність та заплутаність його мови, його висловлювань - яка повинна натякати на його "мудрість".

2. Якщо йти за ним та дивитися на внутрішні протиріччя в його тексті, то ми маємо нагадати, що кожний період історії Росії супроводжувався черговою поразкою і хворобливим пошуком нової моделі держави, яка б могла дати життя Російській імперії. Адже Імперія Івана Третього закінчується крахом Смути одразу після смерті Івана Жахливого. Імперія Петра Першого виникла на запит швидкої російської (невдалої) модернізації, після якої Петро Перший хотів після цієї модернізації "повернутися до Заходу дупою" - але подальша історія імперії Петра Першого теж була поштовхами у дупу з боку того ж Заходу, після чого імепрія Миколи Другого теж була на межі розпаду на початку ХХ століття.
Поширення території імперії було втечею від розпаду (як усі імперії раніше). "Імперія Леніна" була замахом на всю земну кулю (згадаємо герб СРСР). В 1991 році - дупа.

3. Саме тому логічно чекати таку саму дупу поразки і від імперії Путіна.
Але тут - "новаторство". Путінській Росії гаряче потрібна якась об"єднуюча ідеологія - щоб надихнути своїх камікадзе чи шахідів від русского мира, природу якого зсередини Сурков відмовляється висвітлювати. Бо тут криється фатальне протиріччя: східна деспотія має велику потребу у сучасній високотехнологічній зброї та високотехнологічній промиловості, яких у Росії НЕМАЄ. Немає - бо і промисловість, і зброя навіть - витвір творчості вільних людей, яких Російська імперія не може допустити на своїх теренах. Отже - плід праці - потрібен, але сама вільна творча праця науковців та спеціалістів - нетерпимі!

4. Саме тому, якщо усунути складність нарративу автора, то Путін та його оточення хочуть устрій "контрольованого капіталізму" - тобто перетворення усієї країни на суцільну "шарашку",яка раніше довела свою неефективність. Як і праці кріпосних робітників Петра Першого а потім - Леніна-Сталіна. Адже кримінальну ренту можна отримувати лише насиллям - вилучаючи левову частину прибутку підприємців та заробітної плати робітників за саме право вільно дихати.

5. Саме тому Сурков претендував на роль ідеолога Суслова при Брежнєві. Адже режим Путіна у процесі деградації (від небажання працювати на рабовласників) рано чи пізно втрачатиме контроль над усім життям імперії - і воно завалиться саме. незважаючи на всілякі пропагандистські понти. Ось у першому читанні Росія прийняла законопроекти про а) закритий інтернет в межах імперії та б) про примусову працю ув"язнених на державних та приватних підриємствах.
Так що нехай "глибинний народ" Росії гостро насолоджується диктатурою Путіна, якого так завзято підтримує...
Адже тоді швидше вони потраплять у рай...

6. про статю Друзенко:
Не зовсім вірний: Друзенко, як видно, не читає не-нашої та не-російської преси. Адже війна Туреччини з росіянами в Сирії та де завгодно НАМ ситуативно вигідна - бо можна мати ситуативного союзника в Туреччині проти нашого головного ворога - Росії. В УСІХ подіях дороговказом є саме протистояння чи союз з Росією у тієї чи іншої країни. Якщо всупереч всьому уряд Зеленського-Єрмака буде проросійським - то події на Близькому Сході ОСЛАБЛЯТЬ олігархічний режим і в Росії і в Україні. Це - НАМ вигідно об'єктивно. США від коронавірусу в Китаї не впаде - бо є ведучою економічною країною світу - а не Китай, як помилково думають. Так що криза на Близькому Сході частково робить НАШУ роботу - протистояння з Росією. Україна не має бути "нейтральною" - і допомагати Туреччині як ситуативному союзнику. І в обмін на допомогу нам також. Трамп в США - цілковитий мінус для Америки, бо хоче змінити традиції консерватизму на олігархічні порядки, які існують в постсоціалістичному світі та в країнах Південної Америки. Ввести так званий cronism тобто кумівський капіталізм або капіталізм вузького кола сумнівних людців...


Комментарии

Оставить комментарий